Zamów pokrywę

Wymiana pokrywy

Przypomnienie

Czy wiesz że powinieneś wymieniać pokrywę swojej wanny spa co kilka lat? Utrzymaj temperaturę wody na wysokim poziomie, a rachunki za energię na niskim dzięki nowej, idealnie przylegającej pokrywie do wanien HotSpring.

Nie masz pewności czy pokrywa wymaga wymiany? Odpowiedz sobie na poniższe pytania i jeżeli którakolwiek z poniższych sytuacji ma zastosowanie do Twojej pokrywy to zdecydowanie zalecamy wymianę na nowe, oryginalne pokrycie marki Hot Spring® 

  • czy szczelnie przylega do wanny?
  • czy nie wypuszcza ciepła z wanny?
  • czy jest nasiąknięta wodą i zrobiła się ciężka?
  • czy poszycie jest popękane lub rozciągnięte? 
  • czy jej wkład jest wklęsły lub załamany?
  • czy uszczelnienie i szycie na środku pokrywy nie są uszkodzone?

Specyfikacja pokryw Hot Spring

Aluminiowy stelaż gwarantujący nośność, wzmocnienia pod podnośniki do pokryw, rodzaj i gęstość styroduru (32kg/m.kw. lub 24kg/m.kw. dla małych wanien), najgrubsza w branży paroizolacja, współczynnik izolacji R-value 14, rodzaj odpornego na UV morskiego winylu o gramaturze 950g/m.kw. , odpornego na chemię basenową poszycia wewnętrznego, które nie rysuje akrylu niecki,  bezpieczeństwo z atestem ASTM F1346-91 oznaczającym udźwig osoby dorosłej, certyfikat NSF oznaczający bezpieczeństwo zdrowotne dla człowieka (para z pokrywy ścieka do wanny), poliestrowe szycia odporne na pogodę i chemie, uszczelnienia zawiasów oraz system odprowadzania wody. Na kompletną pokrywę udzielana jest 2 letnia gwarancja. 

Zamów pokrywę

Skontaktuj się z nami i zamów już dziś nową pokrywę dla maksymalnej izolacji cieplnej i efektywności energetycznej

Imię i Nazwisko*
Telefon*
E-mail (Upewnij się, że podany adres jest poprawny)*
Model wanny*
Rok produkcji wanny
Numer seryjny
Kolor pokrywy*
Zatwierdź