Highlife® Collection 

Ogrodowe wanny spa z hydromasażem z serii Highlife® wyglądają zaskakująco i w znaczący sposób wyróżniają się z spośród innych ogrodowych wanien spa. Wyposażone są w pięknie uformowane i oświetlone niecki, bogato rzeźbione narożniki i niezwykle trwałe obudowy zewnętrzne o różnorodnym, nowoczesnym wzornictwie, a to wszystko stworzone ze smakiem przez zespół projektantów Hot Spring®.

Wszystkie modele jacuzzi marki Hot Spring z kolekcji Highlife® skrywają w sobie całe spektrum ekskluzywnych innowacji, chociażby takich jak: najnowocześniejsze polimerowe konstrukcje, intuicyjne piloty dotykowe, niezwykle różnorodne systemy masaży wraz z niezrównaną dyszą MotoMassage DX, ultra skuteczne systemy 100% filtracji wody (bez obiegów niefiltrowanych), wyznaczające nowe standardy efektywności energetycznej systemy EnergySmart oraz super wygodne, naturalne systemy solnej dezynfekcji wody Freshwater IQ(w opcji).

 

Piękne dopełnienie ogrodu

 

Ekskluzywne funkcje

Masaż

Woda

Energia
Jakość
Design
Łatwa pielęgnacja wody

Krystalicznie czysta woda jest niezbędna do uzyskania wspaniałych wrażeń z kąpieli. Kolekcja Highlife oferuje ekskluzywne innowacje, które utrzymują wodę w doskonałej czystości przy minimalnym wysiłku. 

Łatwa pielęgnacja wody


Nowość 2024: Solny system FreshWater® IQ 

Opcjonalnie dostępny we wszystkich wannach z rocznika 2024: FreshWater® IQ to pierwszy na świecie samomonitorujący solny system oczyszczania wody. FreshWater IQ automatycznie monitoruje wodę za Ciebie, dzięki czemu nie musisz się tym przejmować, a zamiast tego cieszyć się odprężającą kąpielą bez stresu i frustracji. Teraz to Twoja wanna spa może zadbać o Ciebie, a nie odwrotnie.

Solny System FreshWater IQ


100% filtracja wody bez obiegów niefiltrowanych

Cała woda jest nieustannie filtrowana. W innych wannach woda omija filtry kiedy dysze są włączone – czyli właśnie wtedy, kiedy filtracja jest tobie najbardziej potrzebna. Filtry ceramiczne Tri-X dostarczają większej powierzchni filtracyjnej, aby móc filtrować więcej wody.

100% filtracja wody bez obiegów niefiltrowanych


 

Przeglądaj nasze modele

Wybierz model idealny dla Ciebie i Twoich bliskich
Filtrowanie
100% filtracja