Limelight® Collection

Kolekcja wanien spa Limelight® od Hot Spring® wyróżnia się pięknym wzornictwem zarówno w środku, jak i na zewnątrz, a ponadto jest w niej dużo miejsca i innowacyjnych rozwiązań. Zachwycające poziome linie obudowy wanny spa, dla których inspiracją były trendy w projektowaniu ogrodów, wyglądają nowocześnie, ale i ponadczasowo. Wzornictwo kolekcji Limelight spodoba się użytkownikom z każdego końca świata.

Paski świetlne umieszczone w narożnikach na całej ich wysokości emitują przez matowe akrylowe soczewki rozproszone światło LED, tworząc piękną i równomierną łunę. Nowoczesne geometryczne wzornictwo pojawia się w każdym najmniejszym detalu, od faktury przestrzeni na nogi, do przelewu filtra i kształtu poduszek. Oszałamiający design będzie się wyróżniać na tle ogrodu i zachwycać każdego kto jest w pobliżu.

 

Piękne dopełnienie ogrodu

 

Ekskluzywne funkcje

Masaż

Woda

Energia
Design
Oświetlenie

Łatwa i skuteczna pielęgnacja wody

Krystalicznie czysta woda jest niezbędna dla komfortowej kąpieli w wannie spa. Zależy nam aby utrzymanie wanny spa z hydromasażem w czystości było łatwe i bezproblemowe. Systemy uzdatniania i filtracji wody Hot Spring zapewniają wyjątkowe właściwości, które pozwalają właścicielom spa cieszyć się krystalicznie czystą wodą przy minimalnym wysiłku.

Już teraz możesz spokojnie poświęcić więcej czasu na relaks, wiedząc, że woda w Twoim ogrodowym Spa jest czysta, świeża i gotowa, by czerpać przyjemność z każdej kąpieli. Hot Spring oferuje kompletną linię produktów do pielęgnacji wody dostosowanych do spełnienia wszystkich potrzeb właścicieli.

Łatwa i skuteczna pielęgnacja wody jacuzzi Hot Spring


Czysta woda

Krystalicznie czysta woda jest niezbędna dla komfortowej kąpieli w wannie spa. Zależy nam, aby utrzymanie wanny spa z hydromasażem w czystości było łatwe i bezproblemowe. Systemy uzdatniania i filtracji wody Hot Spring zapewniają wyjątkowe właściwości, które pozwalają właścicielom spa cieszyć się krystalicznie czystą wodą przy minimalnym wysiłku.

Już teraz możesz spokojnie poświęcić więcej czasu na relaks, wiedząc, że woda w Twoim ogrodowym spa jest czysta, świeża i gotowa, by czerpać przyjemność z każdej kąpieli. Hot Spring oferuje do wyboru trzy łatwe w użyciu systemy pielęgnacji wody, a także kompletną linię produktów do pielęgnacji wody dostosowanych do spełnienia wszystkich potrzeb właścicieli.

Czysta woda w spa marki Hot Spring


Nowość 2024: Solny system FreshWater® IQ 

Opcjonalnie dostępny we wszystkich wannach z rocznika 2024: FreshWater® IQ to pierwszy na świecie samomonitorujący solny system oczyszczania wody. FreshWater IQ automatycznie monitoruje wodę za Ciebie, dzięki czemu nie musisz się tym przejmować, a zamiast tego cieszyć się odprężającą kąpielą bez stresu i frustracji. Teraz to Twoja wanna spa może zadbać o Ciebie, a nie odwrotnie.

Solny system FreshWater IQ od Hot Spring


Przeglądaj nasze modele

Wybierz model idealny dla Ciebie i Twoich bliskich
Filtrowanie
100% filtracja