Limelight® Collection

Kolekcja wanien spa Limelight® od Hot Spring® wyróżnia się pięknym wzornictwem zarówno w środku, jak i na zewnątrz, a ponadto jest w niej dużo miejsca i innowacyjnych rozwiązań. Zachwycające poziome linie obudowy wanny spa, dla których inspiracją były trendy w projektowaniu ogrodów, wyglądają nowocześnie, ale i ponadczasowo. Wzornictwo kolekcji Limelight spodoba się użytkownikom z każdego końca świata.

Paski świetlne umieszczone w narożnikach na całej ich wysokości emitują przez matowe akrylowe soczewki rozproszone światło LED, tworząc piękną i równomierną łunę. Ten szczegół jest unikalny dla wanien z kolekcji Limelight i przyciąga każde spojrzenie. Nowoczesne geometryczne wzornictwo pojawia się w każdym najmniejszym detalu, od faktury przestrzeni na nogi, do przelewu filtra i kształtu poduszek. Oszałamiający design będzie się wyróżniać na tle ogrodu i zachwycać każdego kto jest w pobliżu.

 

Piękne dopełnienie ogrodu

 

Ekskluzywne funkcje

Masaż
Woda
Energia
Design
Oświetlenie

Odprężający masaż w wannie spa

Każdy aspekt wanny spa z kolekcji Hot Spot został starannie dopracowany, aby zapewnić najlepsze doznania masażu. Ergonomicznie zaprojektowane niecki dopasowane są do konturów ciała i pozwalają optymalnie ułożyć mięśnie maksymalizując efekty legendarnych hydromasaży marki Hot Spring®. Twoje ciało wynurzy się pełne energii i inspiracji - gotowe, aby być najlepszą wersją ciebie.

Doskonały zdrowotny hydromasaż

Masaż w wannie spa Hot Spot uwalnia napięcie szyi, ramion, pleców, łydek oraz stóp. Dzięki regulowanym dyszom, łatwo dopasujesz miejsce i moc masażu do indywidualnych potrzeb. Każde z miejsc w Hot Spot oferuje inny rodzaj masażu, każde z miejsc w wanie jest wyjątkowe.

Doskonały zdrowotny hydromasaż w wannach Hot Spring Spa


Przeglądaj nasze modele

Wybierz model idealny dla Ciebie i Twoich bliskich
Filtrowanie
100% filtracja