Hot Spring - Marka z tradycjami

Marka Hot Spring® zainwestowała w budowę czegoś więcej niż tylko najlepszych wanien spa w branży – tworzymy wspaniałe doznania oraz gwarantujemy szereg korzyści zdrowotnych wynikających z hydroterapii, w tym relaks, ulgę i integrację. Zanurzenie się w wannie Hot Spring może pomóc zredukować stres i poprawić jakość snu. Jako innowator w produkcji ogrodowych wanien spa, Hot Spring posiada długą listę patentów, które oferują klientom najnowocześniejszą technologię w zakresie np. pielęgnacji wody i innych rozwiązań stosowanych w wannach spa.

Grzałka No-Fault® o tytanowej konstrukcji, który zapewnia najlepszą ochronę przez korozją oraz najlepszy transfer ciepła do wody.

Opatentowana osłona pomp strumieniowych, która przechwytuje wydzielane ciepło i przekazuje je do wody.    

Filtry Tri-X® oferują dwukrotnie większą powierzchnię filtracyjną niż inne filtry kartuszowe w celu zapewnienia 100% czystej wody - nawet przy włączonych dyszach.

System wody słonej FreshWater®, unikalny system pielęgnacji wody, który wytwarza chlor z soli i upraszcza pielęgnację wody.

Ponadto, każda wanna z hydromasażem Hot Spring jest poddawana rygorystycznej kontroli jakości pod względem formy, funkcji, dopasowania i wykończenia przed opuszczeniem fabryki. Marka jest szczególnie oddana produkcji wanien spa, które zapewniają Absolutnie Najlepsze Doznania Związanie z Posiadaniem Wanny Spa®.

Zobowiązanie Hot Spring do doskonałości

Zaangażowanie Hot Spring i profesjonalne podejście w kwestii projektowania potwierdzają już nasze pierwsze wyprodukowane modele. W 1978 roku Hot Spring zaprezentował pierwszą w pełni izolowaną wannę z podwodnym oświetleniem i filtrami ładowanymi od góry. Dziś te cechy są standardem w branży. W 1984 roku Hot Spring zaprezentował dyszę Moto-Massage®, pierwszą na świecie ruchomą dyszę do hydroterapii wytwarzającą potężne strumienie wody, które przejeżdżają po całej długości pleców. Pasja producenta do sprzedaży najlepszych wanien z hydromasażem nie osłabła przez 45 lat i jest widoczna w nowoczesnych kolekcjach spa.

Największa sieć dystrybutorów wanien z hydromasażem na świecie

Wanny z hydromasażem Hot Spring są dystrybuowane i wspierane przez sieć dystrybutorów i punktów serwisowych na całym świecie, a każdy z nich zatrudnia wysoce doświadczonych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klienta.

Nasi przedstawiciele na bieżąco szkolą się na rożnego rodzaju kursach, aby zapewnić najlepszą obsługę i wsparcie klienta. Kiedy więc wybierzesz markę Hot Spring możesz być pewien, że spotkasz sprzedawców, którzy nie tylko pokażą Ci najlepsze wanny spa, ale zapewnią także szybki, poprawny i bezpieczny montaż wybranych opcji i akcesoriów.

Decydując się na Hot Spring, możesz więc liczyć na profesjonalnych sprzedawców i wykwalifikowanych serwisantów, którzy dbają o obsługę klienta.

Historia Hot Spring

Od ponad 45 lat reputację Hot Spring buduje jakość, którą sukcesywnie potwierdzają systemy certyfikacji TradeCertified™. Ponad 1,8 miliona sprzedanych wanien spa marki Hot Spring, pasja, przestrzeganie jakości czy oddanie satysfakcji klienta uczyniły Hot Spring liderem w branży. Jesteśmy dumni, że klienci wybierają tego typu wanny spa, które pomagają im się zrelaksować, spędzić czas z bliskimi czy prowadzić zdrowe, szczęśliwe życie. 

Watkins Wellness® - firma, na którą możesz liczyć

Hot Spring jest marką firmy Watkins Wellness®, lidera w dziedzinie wanien z hydromasażem i akcesoriów do spa. Watkins Wellness stanowi część MASCO Corporation, firmy z listy Fortune 500, której oferta wysokiej jakości produktów do domu obejmuje baterie łazienkowe Delta®, farby Behr® i markę Hansgrohe. Wraz ze średnim stażem pracownika wynoszącym ponad 13 lat, firma jest też jednym z najlepszych miejsc pracy w regionie San Diego. Watkins Wellness jest pionierem w branży, oferując niezrównaną jakość i długoterminową niezawodność każdego ze swoich produktów dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zobacz, jak oprowadzamy Cię po zakładzie produkcyjnym w Vista, obok San Diego w stanie Kalifornia. Poznaj osoby i procesy, dzięki którym Hot Spring jest światowym liderem w dziedzinie wanien spa.

Zobacz wszystkie atuty wanien spa marki Hot Spring