Hot Spot® Collection

Kolekcja wanien spa Hot Spot od marki Hot Spring®, najczęściej kupowanych wanien spa na świecie oraz od ponad czterech dekad lidera branży, została zaprojektowana tak, aby pomóc Ci maksymalnie wykorzystać swój dzień za cenę, na którą Cię stać. Wybierz ogrodowe spa z kolekcji Hot Spot i ciesz się wysoką jakością wykonania, wydajnością energetyczną, łatwą pielęgnacją wody i pięknym wzornictwem, które pasuje do Twojego stylu życia i przestrzeni.

 

Piękne dopełnienie ogrodu

 

Ekskluzywne funkcje

Masaż
Woda
Energia
Design

Zdrowotny i odprężający masaż

Każdy aspekt wanny spa z kolekcji Hot Spot został starannie dopracowany, aby zapewnić najlepsze doznania masażu. Ergonomicznie zaprojektowane niecki dopasowane są do konturów ciała i pozwalają optymalnie ułożyć mięśnie maksymalizując efekty legendarnych hydromasaży marki Hot Spring®. Twoje ciało wynurzy się pełne energii i inspiracji - gotowe, aby być najlepszą wersją ciebie.

Zdrowotny i odprężający masaż w wannach Hot Spring


Dobry, zdrowotny hydromasaż

Masaż w wannie spa Hot Spot uwalnia napięcie szyi, ramion, pleców, łydek oraz stóp. Dzięki regulowanym dyszom, łatwo dopasujesz miejsce i moc masażu do indywidualnych potrzeb. Każde z miejsc w Hot Spot oferuje inny rodzaj masażu, każde z miejsc w wanie jest wyjątkowe.

Dobry, zdrowotny hydromasaż - Hot Spring kolekcja Hot Spot


  Różnorodność dysz masujących

  Kolekcja Hot Spot wykorzystuje aż 6 rodzajów wodnych dysz masujących dzięki czemu zmieniając stanowisko masażu odczujesz zupełnie nowe doznania polegające na innym rodzaju strumienia uderzającego w ciało. W wannach Hot Spot znajdują się następujące dysze: 

  • Directional Hydromassage XL
  • Rotary Hydromassage XL
  • Moto-Massage®
  • Directional Hydromassage
  • Rotary Hydromassage
  • Directional Precision™

  Wanny Spa - Różnorodność dysz masujących


   

  Praktyczne funkcje i hydroterapia
  Dlaczego warto kupić spa Hot Spot
  Zdrowie oraz doskonała rozrywka

  Przeglądaj nasze modele

  Wybierz model idealny dla Ciebie i Twoich bliskich
  Filtrowanie
  100% filtracja