Legendarny masaż

Hot Spring® to marka, która na przestrzeni 45 lat zdołała dojść do perfekcji w sztuce produkowania wanien SPA z hydromasażem.

 

Unikalny masaż pleców

Opatentowana ruchoma dysza masująca Moto-Massage® DX wytwarza dwa strumienie wody, które przesuwają się w górę i w dół wzdłuż kręgosłupa, podczas gdy cztery dysze Precision® zmysłowo masują kark i ramiona, zapewniając niezrównane doświadczenie hydroterapii.
Dostępny w wannach SPA z kolekcji Highlife®. 

Komfort na miarę Twoich potrzeb

Odpowiednie rozmieszczenie dysz

Odpowiednie rozmieszczenie dysz

Każda wanna spa Hot Spring posiada różne dysze dla konkretnego rodzaju hydromasażu. Są one rozmieszczone w taki sposób, aby masowały każdą część ciała, w tym kark, ramiona, plecy, łydki, nadgarstki i stopy.

Komfort na miarę Twoich potrzeb

Ergonomiczne wyprofilowanie niecki wspiera naturalne ułożenie ciała i utrzymanie stabilnej pozycji w celu zmniejszenia napięcia mięśni i poziomu stresu. Dzięki siedziskom o różnej głębokości zaspokoimy potrzeby każdego użytkownika.

Komfort na miarę Twoich potrzeb

 

Konsultacje fizjoterapeutyczne 

Jeśli zastanawiasz się jakie rezultaty zdrowotne może dawać regularne korzystanie z wanny spa oraz w jaki sposób zażywać kąpieli, aby Twoje ciało i umysł Ci za to podziękowały, to zapraszamy na bezpłatną konsultację z fizjoterapeutką wpisaną do krajowego rejestru fizjoterapeutów. Nasza specjalistka odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Umów się na konsultację

 

Zobacz wszystkie atuty wanien spa marki Hot Spring