Łatwa pielęgnacja wody

Niesamowite wrażenia z hydromasażu zaczynają się od wody, która jest czysta, pachnąca i gotowa do użytku. 

 

System solny FreshWater®

System solny FreshWater®

Tego typu system wytwarza naturalny chlor poprzez elektrolizę soli w celu zapewnienia miękkiej i czystej wody bez nieprzyjemnych zapachów, która nie wysusza skóry i nie podrażnia oczu. FreshWater™ zapewnia czystość wody nawet przez 12 miesięcy. Dzięki temu poświęcisz mniej czasu na konserwację swojej wanny SPA, zyskując go więcej dla siebie. 
System opcjonalny dla wanien z kolekcji Highlife® i Limelight®

System oczyszczania wody FROG® 

Wstępnie napełnione kartridże wyposażone są w brom FROG, który pomaga utrzymać krystalicznie czystą wodę i zmniejsza potrzebę dodatkowej higieny wody. FROG®  zapewni Ci bardziej miękką wodę bez chemicznych zapachów. Dostępny tylko w wannach z kolekcji Hot Spot®.

System oczyszczania wody FROG® 

100% filtracja wody (bez obiegów niefiltrowanych)

100% filtracja wody (bez obiegów niefiltrowanych)

Tylko wanny spa z kolekcji Highlife@ potrafią filtrować 100% krążącej wody nawet, gdy pełny masaż jest włączony. W innych wannach z hydromasażem woda nie przepływa przez filtry podczas pracy dysz, czyli wtedy, kiedy najbardziej potrzebujesz oczyszczonej wody. Niezawodne filtry Tri-X® o dużym przepływie zapewniają bardziej efektywny system filtracji, który pozwala przefiltrować znacznie większą ilość wody.

Podwójny system filtracji

Unikalny, podwójny system filtracji zwiększa efektywność oczyszczania wody, pozwalając na utrzymanie czystej wody przy minimalnym nakładzie pracy. Jeden filtr jest przeznaczony do pracy z pompą cyrkulacyjną, a drugi z pompą strumieniową, który oczyszcza wodę podczas pracy dysz. Dostępny w wannach spa z kolekcji Limelight®.

Podwójny system filtracji

 

Zobacz wszystkie atuty wanien spa marki Hot Spring