Zalety wanien z przeciwprądem i bieżnią

Aktualne promocje

ZOBACZ

Czy można zamienić ogrodowe spa w domowe centrum fitness? Oczywiście. Z myślą o osobach kochających aktywny wypoczynek powstały wanny z przeciwprądem i bieżnią. Jacuzzi tego typu łączą w sobie wiele funkcji – świetnie nadają się do uprawiania sportu, relaksu i zabawy.

Zalety wanien z przeciwprądem i bieżnią

 

 

Dla kogo są wanny z przeciwprądem i bieżnią


Dla kogo są wanny z przeciwprądem i bieżnią

Wanny spa z przeciwprądem zostały stworzone dla osób, które chcą trenować w zaciszu własnego domu. Dzięki basenowi ogrodowemu z przeciwprądem i bieżnią można ćwiczyć w wodzie, bez konieczności dojazdu na basen publiczny, czekania w kolejkach, dzielenia się przestrzenią z innymi osobami korzystającymi z obiektu. Jak uprawiać sporty wodne w wannie z masażem? Wystarczy wejść do odpowiedniej wanny spa i włączyć jeden z programów treningowych generujących przeciwprąd o określonej sile. Podczas ćwiczeń można pływać, maszerować, ćwiczyć aqua aerobik, a nawet wiosłować.

Wanny spa z podwodną bieżnią

Na rynku dostępne są także wanny spa z podwodną bieżnią oraz różnymi urządzeniami do fitnessu, m.in. drążkiem czy poręczami. Wyporność wody sprawia, że treningi w wannie z przeciwprądem są naprawdę bezpieczne. To doskonałe rozwiązanie dla seniorów, osób z problemami układu ruchu, a nawet bezpieczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów przez cierpiących na znaczną nadwagę, którzy nie mogą przeciążać stawów w trakcie tradycyjnych ćwiczeń. Ponadto opór wody sprawia, że treningi wykonywane w wannie spa są jeszcze bardziej efektywne.

 

Wanna z przeciwprądem dla sportu i relaksu


Wanna z przeciwprądem dla sportu i relaksu

Co ważne, wanna spa z przeciwprądem może z powodzeniem być wykorzystywana także jako jacuzzi do rodzinnego relaksu. Można w niej odpoczywać z rodziną i znajomymi, korzystając z masażu tak samo jak w klasycznej wannie spa. Warto zaznaczyć także, że wanna spa z przeciwprądem zajmuje stosunkowo mało miejsca w stosunku do tradycyjnych basenów. Dzięki temu jacuzzi z przeciwprądem łatwo można wkomponować w aranżację tarasu lub ogrodu.

Jacuzzi ogrodowe cennik - Raport specjalny

Highlife® Collection

Kolekcja absolutnie doskonała

Sprawdź