Ograniczona gwarancja na wannę spa

Jako światowy lider sprzedaży wanien spa, firma Hot Spring jest dumna z tworzenia najlepszych na rynku urządzeń, wspieranych przez kompleksowe i proste gwarancje.

Nasze gwarancje na podzespoły ustanawiają standardy w branży, zapewniając, że Twoja wanna będzie działała sprawnie przez kolejne lata, a zgodnie z polityką marki każda wyprodukowana wanna spa Hot Spring ma pełne wsparcie serwisowe przez minimum 20 lat od daty produkcji.
 

 

Zapoznaj się poniżej z dostępnymi gwarancjami, aby dowiedzieć się więcej na temat Twojej gwarancji na wannę. 

Highlife® Collection

Zobacz

 Limelight® Collection

Zobacz

Hot Spot® Collection

Zobacz

Watkins Manufacturing Corporation gwarantuje oryginalnemu nabywcy konsumenckiemu następujące warunki dotyczące nowej wanny Hot Spring, zakupionej od autoryzowanego sprzedawcy.

Serwis pogwarancyjny

Wykonujemy naprawę i oferujemy części do wanien spa Hot Spring także po okresie gwarancji. Dzięki temu że każda taka wanna posiada swój indywidualny numer seryjny możemy szybko sprawdzić specyfikacje każdego modelu, jego budowę oraz określić potrzebne części do wykonania naprawy. Dla modeli 20-letnich oferowane jest pełne wsparcie, ale także dla modeli starszych duża część podzespołów jest dostępna.

Zgłoszenie serwisowe

W przypadku problemów z działaniem wanny spa, prosimy wypełnić formularz serwisowy.