Jak zmniejszyć zawartość metali w wodzie?

W zależności od tego, gdzie mieszkasz lub czy czerpiesz wodę ze studni, Twoja woda może mieć wysoką zawartość metali, takich jak żelazo czy miedź, a to z kolei może skomplikować pielęgnację wody w Twojej wannie spa. Jeśli nie jesteś pewien, co do zawartości metali w Twojej wodzie, porozmawiaj ze swoim sprzedawcą Hot Spring. Jeśli stwierdzisz, że w Twojej wodzie znajdują się metale, sugerujemy użycie naszego filtra wstępnego Clean Screen do napełnienia Twojego jacuzzi.

Po napełnieniu spa świeżą wodą przy użyciu filtra Clean Screen, sugerujemy dodanie podwójnej dawki naszego produktu przeciwosadowego. Produkt przeciwosadowy pomoże Ci rozwiązać problem niepożądanych metali, które zostały wprowadzone do jacuzzi podczas jego napełniania.

Należy odczekać 24 godziny po zastosowaniu preparatu przeciwosadowego przed dodaniem chloru lub innych utleniaczy. Po upływie 24 godzin można uruchomić system jacuzzi w normalny sposób.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące utrzymania wody w jacuzzi z wysokim poziomem metali, skontaktuj się ze swoim sprzedawcą Hot Spring.