Jak często będę korzystać z mojej wanny spa?

Jednym z najczęstszych pytań, jakie mają ludzie, gdy po raz pierwszy rozważają zakup jacuzzi, jest to, jak często naprawdę będę korzystać z jacuzzi. Odpowiedź na to pytanie zależy tak naprawdę od tego, jakie jacuzzi wybierzesz. Jeśli dokonasz odpowiedniego wyboru oraz zobowiążesz się do dbania o swoją kondycję psychiczną i fizyczną, to może okaże się, że używasz swojej wanny spa znacznie częściej niż wynikałoby to z pierwotnie założonych planów.

Być może znasz kogoś, kto kiedyś posiadał jacuzzi i nie używał go przez długi czas, a może nawet posiadał rozpadająca się jacuzzi na swoim podwórku przez lata. Z drugiej strony, wielu właścicieli wanien Hot Spring® spa informuje, że używa swoich modeli „codziennie, a czasami nawet dwa razy dziennie”, lub że są w nich „cały czas” i „częściej niż się spodziewali”. Jest to dowód na to, że nie można wszystkie jacuzzi traktować tak samo.

Wanna spa powinna być postrzegana jako inwestycja w szczęśliwszy, zdrowszy styl życia, a nie tylko jako element rozrywkowy lub rekreacyjny. Aby w pełni wykorzystać wszystkie wspaniałe korzyści płynące z kąpieli w gorącej wodzie, należy często korzystać z wanny spa – uczynić ją częścią codziennej rutyny. Podczas gdy życie może stać się czasami szalone, zobowiązanie się do spędzenia tylko 15 minut w gorącej wodzie każdego ranka lub każdego wieczoru może mieć znaczący, pozytywny wpływ na twoje zdrowie i wygląd. Oczywiście można to zrobić tylko wtedy, gdy posiada się wysokiej jakości wannę z funkcjami, które sprawiają, że jest ona łatwa w codziennej obsłudze. Dodatkowo wanna powinna być umieszczona w miejscu, które sprawi, że będzie się z niej często korzystać.

Najpierw rozważ jakość wanny spa

Należy wybrać markę, której wanny spa charakteryzują się jakością i trwałością. Wanny spa mogą różnić się znacznie pod względem ceny. Więc kiedy myślisz o wartości jacuzzi, pamiętaj, że znacznie lepiej jest kupić droższy model, który będziesz używać codziennie przez następne dziesięć lat, niż tańszy, który rzadko używasz i przestaje działać po zaledwie kilku latach. W naszym kraju jest wielu dystrybutorów jacuzzi różnych marek, ale tylko kilku światowych producentów ma naprawdę doskonałą reputację w zakresie jakości i zadowolenia klientów, którzy mogą potwierdzić, że ich jacuzzi przetrwały przez dziesięciolecia. Porozmawiaj ze znajomymi, którzy posiadają wannę spa oraz poczytaj zagraniczne fora (zwłaszcza amerykańskie, gdzie popularność ogrodowych wanien spa jest największa), aby upewnić się, że wybierasz markę, na którą możesz liczyć.

Weź pod uwagę łatwość użytkowania

Rozważ inwestycje w jacuzzi z funkcjami, które sprawiają, że obsługa i konserwacja są proste i łatwe, tak aby można było spędzić większość czasu ciesząc się z wanny spa, a nie na jej naprawie i pielęgnacji wody. Wanny spa przeszły już długą drogę w tej dziedzinie, począwszy od rezygnacji z drewnianych obudów na rzecz obudowy syntetycznej, a kończąc na modelach z zaawansowanymi opcjami pielęgnacji wody. FreshWater® Salt Water System jest systemem, która zapewnia, lepszą jakość wody. Dzięki niemu nie doświadczysz suchej i swędzącej skóry, czerwonych oczu, czy silnego zapachu chloru. Sprawi on, że z przyjemnością powrócisz do swojego jacuzzi. Możliwość pójścia ze swojego jacuzzi prosto na poduszkę swojego łóżka sprawi, że na pewno będziesz chciał lub chciała częściej korzystać ze swojego jacuzzi.

Rozważ lokalizację

Czy masz upatrzone miejsce na dalekim końcu swojego podwórka, które uważasz za idealne, aby umieścić tam swoje jacuzzi? Nic się nie martw, na szczęście masz nas. Jesteśmy tutaj po to, aby pomóc ci przemyśleć tę sprawę jeszcze raz. To jak często korzystasz ze swojego jacuzzi jest bezpośrednio powiązane z tym, jak blisko Twoje jacuzzi znajduje twojej codziennej strefy ogrodu lub drzwi domu. W przypadku, gdy na niebie zbiorą się ciemne deszczowe chmury lub gdy na zewnątrz będzie naprawdę bardzo zimno, to czy na pewno zamierzasz wędrować przez całe swoje podwórko, aby wskoczyć do swojego jacuzzi? Umieść swoje jacuzzi jak najbliżej swojego domu, tj. w pobliżu tarasu lub drzwi do salonu. Będziesz chciał lub chciała, aby Twoje jacuzzi było zaledwie kilka kroków od Ciebie. Jeśli obawiasz się hałasu, to pamiętaj, aby wybrać model z dedykowaną pompą cyrkulacyjną, przez którą bardzo cicho krąży woda przez 24 godziny na dobę, wyeliminujesz w ten sposób potrzebę głośnych cykli filtracji.

Twój dobre samopoczucie czeka

Zapraszamy do tego, aby Twoje dobra kondycja psychiczna i fizyczna stały się Twoim priorytetem. Przekonasz się, że gdy będziesz często korzystać ze swojego spa, poczujesz się lepiej i będziesz czerpać więcej z każdego dnia. Kiedy spędzasz czas w wannie spa Hot Spring, czujesz się lepiej zarówno fizycznie jak i mentalnie, czujesz poprawę we wszystkich rzeczach, które robisz na co dzień.