Gdzie powinienem umieścić swoją wannę spa?

Jeśli masz zamiar kupić wannę spa, możesz zastanawiać się, czy miejsce, które wybrałeś jest w sam raz. Oprócz uwzględnienia wymagań logistycznych, posiadanie pięknego widoku może nie być najważniejszym czynnikiem. Oto kilka rzeczy do rozważenia przy wyborze najlepszego miejsca dla Twojego jacuzzi lub wanny spa.

Zainstaluj swoją wannę spa w pobliżu swoich drzwi

Czy masz wypatrzone miejsce na dalekim końcu swojego podwórka, które uważasz za idealne, aby umieścić tam swoje jacuzzi? Nic się nie martw, na szczęście masz nas. Jesteśmy tutaj po to, aby pomóc ci przemyśleć tę sprawę jeszcze raz. To jak często korzystasz ze swojego jacuzzi jest bezpośrednio powiązane z tym, jak blisko Twoje jacuzzi znajduje ciebie lub Twoich tylnych drzwi. W przypadku, gdy na niebie zbiorą się ciemne deszczowe chmury lub gdy na zewnątrz będzie naprawdę bardzo zimno, to czy na pewno zamierzasz wędrować przez całe swoje podwórko, aby wskoczyć do swojego jacuzzi? Umieść swoją wannę spa w pobliżu swojego domu – w pobliżu tylnych drzwi lub drzwi wychodzących z sypialni. Będziesz chciał lub chciała, aby Twoje jacuzzi było zaledwie kilka kroków od Ciebie. Jeśli obawiasz się hałasu, to pamiętaj, aby wybrać model z dedykowaną pompą cyrkulacyjną, przez którą cicho obiega woda przez 24 godziny na dobę, wyeliminujesz w ten sposób potrzebę głośnych cykli filtracji.

Rozważ swoją prywatność podczas korzystania z wanny spa

Bez względu na to, jak bardzo lubisz swoich sąsiadów, możesz nie być w stanie prawdziwie zrelaksować się w swoim spa, jeśli myślisz, że mogą podglądać Cię przez okna. Istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby stworzyć trochę więcej prywatności między tobą a ludźmi obok. Porozmawiaj z dealerem o opcji podnośnika pokrywy wanny spa, który zostały zaprojektowany tak, aby po otwarciu pokrywa stała pionowo, tworząc natychmiastową ścianę prywatności. Wielu dealerów oferuje parasole i altany, które można umieścić wokół spa, aby stworzyć bardziej zaciszną przestrzeń zewnętrzną. Inną opcją jest rozważenie posadzenia ściany zieleni, np. krzewy lub winorośla, która nie tylko stworzy wizualną barierę, ale może również pomóc w pochłanianiu dźwięku.

Skorzystaj z konsultacji w sprawie aranżacji strefy spa

Nadal nie jesteś pewien, gdzie jest najlepsze miejsce dla Twojego nowego jacuzzi? Zapytaj swojego sprzedawcę, czy oferuje on usługę konsultacji związanej z wyborem odpowiedniej lokalizacji dla Twojego spa. Opiekun chętnie odwiedzi Twój dom, aby ocenić wymagania dotyczące instalacji i pomóc Ci wybrać miejsce, które zapewni absolutnie najlepsze doświadczenia związane z posiadaniem wanien spa Hot Spring®.