Endless Pools Original Series

Kompletne baseny modułowe do treningów pływackich

Baseny Endless Pools z serii Original to budowane z modułów kompleksowe bieżnie pływackie wyposażone w system filtracji, grzanie wody, przykrycie oraz wybrany napęd generatora przeciwprądu wraz z systemem tuneli wodnych.  Dzięki modułowej konstrukcji możesz określić wymiar twojego basenu w zakresie: szerokość tafli wody od 2,13m do 4,88m , długość tafli wody od 3,66m do 4,88m , głębokość wody od 1m do 1,30m. Dodatkowo musisz wybrać czy basen ma być wykończony z zewnątrz tak, aby ładnie prezentował się ustawiony swobodnie w wybranej lokalizacji czy jednak mamy zmontować go w pełnym lub częściowym zagłębieniu i będzie wykończony razem z pomieszczeniem. Takie rozwiązanie powoduje, że nic nie stoi na przeszkodzie żeby regularnie pływać w piwnicy, garażu lub salonie twojego domu.

Sercem modeli Endless Pools z serii Original są generatory przeciwprądu o różnej charakterystyce mocy, szerokości nurtu oraz maksymalnej prędkości pływania w zależności od oczekiwań użytkownika, a opcjonalnie można do każdego z nich wybrać wyposażenie dodatkowe takie jak m.in. podwodną bieżnię do biegania czy automatyczny system zamykania pokrywy.
 

 

Video prezentacja

 

Generatory przeciwprądu marki Endless Pools

 

Original

Nasz standardowy model generatora przeciwprądu oferowany od 1988 roku. Basen z systemem Original zapewnia w pełni regulowany prąd przeznaczony do ćwiczeń oporowych, terapii, aktywnej rodzinnej zabawy i większości poziomów pływania.

 

Performance

Przeskocz na gładszy, szerszy i głębszy nurt wody. Model Performance jest bardziej wyrozumiały dla początkujących pływaków, jednocześnie oferując większą prędkość maksymalną dla bardziej zaawansowanych sportowców.

 

High Performance

Generator przeciwprądu dla zawodników i poważnych sportowców, którzy chcą trenować jak profesjonaliści. Jest idealny do treningu pływackiego, interwałowego i wytrzymałościowego.

 

Elite

Mocny i niezwykle gładki! To wybór najlepszych trenerów, najznakomitszych pływaków i pływaków, którzy dążą do wielkości. Basen, w którym pływasz jeśli chcesz wygrywać. 

 

Dual Propulsion

Nasz generator przeciwprądu Original – razy dwa. Dla rodzin i aktywnych par lubiących ćwiczyć w tym samym momencie. 

 

Jesteś zainteresowany modularnymi basenami Endless Pools?

Zostaw dwoje dane aby otrzymać więcej informacji i poznać ceny. (* Pola wymagane)

Imię i Nazwisko*
Miejscowość
Telefon*
E-mail (Upewnij się, że podany adres jest poprawny)*
Zatwierdź