Dlaczego wanny spa Hot Spring?

Dlaczego wanny spa Hot Spring?

Wanna spa to niezwykle skuteczna kombinacja masaży i ciepłej wody. W Hot Spring staramy się robić te rzeczy lepiej od wszystkich dzięki niezrównanemu masażowi, innowacyjnym systemom pielęgnacji wody oraz właściwościom, które powodują, że woda jest zawsze ciepła, a koszty niskie. Dodatkowo, możesz liczyć na nasze ponad 40-letnie doświadczenie i niezrównaną obsługę dostarczaną przez naszych dystrybutorów, a to wszystko dla Najlepszych Doświadczeń Posiadania Własnej Wanny Spa.

 


Lepszy masaż

Zaprojektowaliśmy nasze spa w taki sposób, aby osiągnąć najlepsze z możliwych odczucia masażu. Nasze innowacyjne, chronione patentami dysze dedykowane są dla konkretnych grup mięśni i wytwarzają potężny strumień, który możesz dostosować do aktualnych potrzeb. Dodatkowo, nasz system SmartJet redukuje zużycie energii poprzez dostarczanie tylko takiej mocy na jakiej naprawdę ci zależy.

Moto-Massage DX

Dysza Moto-Massage DX zrewolucjonizowała całą hydroterapię. Ta unikalna, ruchoma dysza dostarcza dwa potężne strumienie ciepłej wody intensywnie podróżujące w górę i w dół po całej długości pleców. Ten jedyny w swoim rodzaju masaż jest dostępny tylko w wannach spa marki HotSpring.   

 

 Ciesz się różnorodnością dysz

Dysza SoothingStream

Dysza SoothingStream

Ta unikalna dysza wyposażona jest w dwanaście wyjść, które rozpraszają mocny, szeroki strumień wody, aby delikatnie rozluźniać napięcia na twoich ramionach i górnej części pleców.

Dysza JetStream

Dysza JetStream

Jedna z naszych najmocniejszych dysz. Dysza JetStream wytwarza tak intensywny strumień wody, że ukoi najbardziej obolałe stopy oraz uwolni od najgłębszych zesztywnień Twoich lędźwi.

Dysza Hydromasażu Rotacyjnego

Dysza Hydromasażu Rotacyjnego

Te rotacyjne dysze dostarczają silnego masażu sportowego na konkretne partie pleców. Głęboki, ruchomy strumień wody rozbije zmęczone mięśnie i przyśpieszy ich regenerację.

 

 

Czystsza Woda

Solny System - FreshWater Salt System

 Solny System - FreshWater Salt System

Ten regulowany z pilota wanny - system dezynfekcji wody jest opcjonalnie dostępny tylko w wannach spa Hot Spring. System FreshWater naturalnie wytwarza niezwykle skuteczne utleniacze i środki odkażające. Z systemem FreshWater będziesz cieszyć się świetną jakością wody, poświęcając jej mniejszą uwagę niemalże rezygnując ze środków butelkowanych.

100% Filtracja Wody - Filtry TRI-X

100% Filtracja Wody - Filtry TRI-X

Tylko wanny spa Hot Spring z kolekcji Highlife@ potrafią filtrować 100% krążącej wody nawet, gdy pełny masaż jest włączony. Wraz z niezwykle żywotnymi i najbardziej skutecznymi filtrami TRI-X, będziesz cieszyć się nie tylko czystszą wodą ale i łatwiejszą obsługą ponieważ te filtry przystosowane są do mycia w tradycyjnych zmywarkach do naczyń. 

 

 

Ciepła Woda - Efektywność Energetyczna


Naszym celem jest budować najbardziej efektywne energetycznie wanny spa. Stworzyliśmy kompletny system EnergySmart®, który redukuje pobór energii elektrycznej, aby oszczędzać twoje pieniądze. Możesz się całkowicie zrelaksować, ponieważ twoja wanna spa Hot Spring będzie nagrzana i gotowa do skorzystania przez cały rok - bez wysokich rachunków za prąd.

Super Efektywność Energetyczna

Wanny spa z kolekcji Highlife@ zostały uznane za super efektywne energetycznie dzięki zaawansowanym właściwościom systemu EnergySmart, których nie mają żadne inne wanny spa na świecie.

SilentFlo

Wanny spa z kolekcji Highlife oraz Limelight posiadają pompę cyrkulacyjną SilentFlo 5000, która super cicho i nieprzerwanie pompuje wodę zużywając mniej prądu niż 40-watowa żarówka. 

Izolacja FiberCor

Kolekcja Limelight oraz Hot Spot posiadają pełną izolację termiczną FiberCor, która całkowicie wypełnia wnętrze spa z gęstością 4x większą niż typowa pianka poliuretanowa 8kg/m3.

Doskonała dbałość o klienta

Marka, której możesz zaufać

Zbudowaliśmy naszą reputację na jakości i do dzisiaj stoimy za produktami, które sprzedajemy. Jesteśmy liderem w branży, co oznacza, że urządzeń Hot Spring jest w ogrodach więcej niż jakiejkolwiek innej marki. Jesteśmy najczęściej wybierana marką w ponad 70 krajach. Wielu naszych klientów użytkuje swoje wanny przez kilkadziesiąt lat.

Wyszkoleni profesjonaliści

Nasi przedstawiciele na bieżąco szkolą się na rożnego rodzaju kursach, aby zapewnić najlepszą obsługę i wsparcie dla klienta. Kiedy więc wybierzesz markę Hot Spring możesz być pewien, że spotkasz pomocnych przedstawicieli handlowych, wykwalifikowanych serwisantów i dobrze poinformowanych sprzedawców, dla których głównym celem jest troska o klienta przez cały okres posiadania wanny Hot Spring.

Oddani jakości

Z pasją tworzymy najlepsze na świecie wanny spa, o których mówi się, że cechują się wyjątkową jakością i funkcjonalnością.

​​​​​​

Hot Spring to jedyny producent wanien spa, który otrzymał certyfikat NSF P181 czyli amerykański certyfikat bezpieczeństwa sanitarnego na całe wanny spa, a nie tylko na poszczególne podzespoły.

Otrzymywaliśmy kwalifikację Spasearch.org przez dziesięć kolejnych lat — każdego roku od wprowadzenia certyfikacji dla producentów wanien spa.

Nasz system jakości jest certyfikowany przez Lloyd’s Register zgodnie z normą ISO9001:2015, najwyższym międzynarodowym standardem projektowania i produkcji

Hot Spring to jedyna marka, która wyprodukowała i sprzedała ponad milion wanien spa na całym świecie.

Wanny Hot Spring są produkowane przez Watkins Manufacturing Corporation, stanowiącą część Masco Corporation —firmy z listy Fortune 500 (500 największych firm notowanych na nowojorskiej giełdzie), której rodzina najwyższej jakości produktów dla gospodarstwa domowego obejmuje:

 

Innowacje i Środowisko

Firma Hot Spring® jest liderem w branży w dziedzinie najnowocześniejszych konstrukcji i wydajności energetycznej. Wiele z innowacyjnych rozwiązań wprowadzonych na rynek przez Hot Spring jest teraz powszechnie stosowanych przez innych producentów. W urzędzie patentowym USA zarejestrowaliśmy ponad 118 patentów, wiele wyjątkowych opcji możesz znaleźć wyłącznie w wannach Hot Spring, tak więc możesz być pewien, że zmieniamy się bezustannie dla Ciebie, abyś mógł korzystać z absolutnie najlepszych doznań dostępnych dla posiadaczy wanny z spa — The Absolute Best Hot Tub Ownership Experience™.

Najnowsze patenty, które sprawiają, że wanny Hot Spring pozostają niedoścignionym wzorem:

  • Hot Spring jako pierwsza wprowadziła: pełną izolację pianową wanny; pompy cyrkulacyjna; wanny z dwiema pompami; obudowy z drewna syntetycznego; bezawaryjną grzałkę No-Fault™ i 5-letnią gwarancję na podzespoły wanny spa.
  • Dysza Moto-Massage™ to pierwsza dysza ruchoma, która pojawiła się na rynku, teraz w prawie każdej wannie znajdziesz dysze, które się obracają lub kręcą.
  • Niespotykany solny system pielęgnacji wody FreshWater® to przełom w pielęgnacji wody, który znacząco ułatwił utrzymanie wody w czystości.
  • Innowacyjna izolacja FiberCor® sprawia, że wanny z kolekcji Limelight® oraz Hot Spot są bardziej wydajne energetycznie od innych wanien z hydromasażem, które są zazwyczaj zaizolowane pianką o gęstości 8 kg/m3

 

Wanny Spa Earth Smart™ - z myślą o naszej planecie

Całym sercem wspieramy produkcję przyjaznych dla środowiska wanien, których konstrukcja pozwala na zminimalizowanie zużycia prądu i wody. Zgodnie z filozofią Think Green dbamy o środowisko w każdym aspekcie prowadzenia naszego biznesu:

  • Rocznie oddajemy do recyklingu ponad 1,5 mln kilogramów materiału
  • Ciągłe udoskonalenia wprowadzane do systemów kontroli w naszej fabryce umożliwiają nam zaoszczędzić 3,8 mln litrów wody rocznie
  • Firma Watkins jest partnerem SmartWay Transport i stawia na czysty i bardziej wydajny transport