Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj energię

Hot Spring® jest liderem w swojej branży, przoduje w projektowaniu, inżynierii i produkcji energooszczędnych jacuzzi. Zastosowanie systemu Energy Smart w każdej wannie spa Hot Spring® istotnie obniża koszty operacyjne oraz sprawia, że wartość urządzenia nie spada wraz z upływem czasu.

Energooszczędne spa

Możesz cieszyć się niższymi miesięcznymi kosztami eksploatacji dzięki energooszczędnym wannom spa Hot Spring.  Hot Spring zaoszczędzi Twoją energię poprzez:

1. Całkowitą izolację każdego modelu z serii Highlife Collection. Każde jacuzzi jest izolowane wieloma warstwami pianki poliuretanowej o wysokiej gęstości, która jest również stosowana do izolacji komercyjnych zamrażarek.

2. Zastosowanie innowacyjnej izolacji FiberCor™ w modelach Limelight Collection, która całkowicie wypełnia obudowę, a jej gęstość jest 4 razy większa niż standardowe 8 kg/m3 pianki stosowane w większości wanien spa.

3. Indywidualne oraz szczelne dopasowanie wszystkich pokryw spa, co przekłada się na dłuższe utrzymanie ciepła. Każda pokrywa posiada gęsty rdzeń wykonany z pianki o wysokiej wartości współczynnika izolacji R-value.

4. Ciągły obieg wody dzięki pompie cyrkulacyjnej SilentFlo 5000®, która zużywa mniej energii niż 40-watowa żarówka.

5. Zastosowanie potężnej pompy strumieniowej WaveMaster® przeznaczonej do zasilania dysz, która uruchamia się tylko wtedy, gdy są ją potrzebujesz.

6. Wykorzystanie systemu SmartJet®, który umożliwia kierowanie mocy tylko do wybranych dysz, co przekłada się na zmniejszenie zapotrzebowania na moc i energię

7. Projektowanie własnych podgrzewaczy w celu maksymalizacji transferu ciepła do wody dla maksymalnej wydajności.

8. Zastosowanie opatentowanej osłony pompy, która przenosi ciepło z komory urządzenia do wody. W ten sposób wykorzystuje się ciepło wylotowe pompy, minimalizując chłodzenie wody i zużycie energii.

9. Wyposażenie wszystkich modeli w ściemniacze LED, które zużywają mniej energii niż standardowe żarówki.

 

 

Wyznaczamy standardy

Wszystkie modele Hot Spring posiadają certyfikat California Energy Commission (CEC) wystawiony zgodnie z prawem kalifornijskim. Certyfikacja CEC wyznacza standardy dla energooszczędnych jacuzzi, a więc możesz spać spokojnie widząc, że twoje spa jest zaprojektowane tak, aby koszty operacyjne były zawsze na niskim poziomie bez względu na miejsce zamieszkania.

Koszty operacyjne każdego właściciela wanny Hot Spring są inne.  Określenie kosztów zależy od tego, jaki model posiadasz, ustawionej temperatury, częstotliwości użytkowania, średniej temperatury otoczenia oraz kosztów energii elektrycznej w miejscu zamieszkania.

Używając tego kalkulatora energii, możesz uzyskać lepszy obraz Twoich miesięcznych kosztów.  W oparciu o testy przeprowadzone przez niezależną firmę, kalkulator określa rzeczywiste udokumentowane zużycie energii dla konkretnego spa marki Hot Spring przy intensywnym użytkowaniu.