Systemy Energy Smart w wannach Hot Spring

Hot Spring® jest liderem w swojej branży, przoduje w projektowaniu, inżynierii i produkcji energooszczędnych jacuzzi. Zastosowanie całego systemu Energy Smart w każdej wannie spa Hot Spring® istotnie obniża koszty operacyjne oraz sprawia, że wartość urządzenia nie spada wraz z upływem czasu.

Zobacz jak w fabryce Hot Spring zlokalizowanej w miejscowości Vista w Kalifornii precyzyjnie nakładane są warstwy pełnej izolacji.

Hot Spring = energooszczędne spa

Możesz cieszyć się niższymi miesięcznymi kosztami eksploatacji dzięki energooszczędnym wannom spa Hot Spring.  

Wanna Hot Spring zaoszczędzi energię elektryczną za pomocą poniższych właściwości:

1. Całkowita wielowarstwowa izolacja każdego modelu z kolekcji Highlife. Każdy model tej kolekcji jest izolowany wieloma warstwami pianki poliuretanowej o wysokiej gęstości, która jest także stosowana do izolacji np. komercyjnych zamrażarek.

2. Zastosowanie innowacyjnej izolacji FiberCor™ w modelach Limelight oraz Hot Spot, która całkowicie wypełnia wnętrze wanny, a jej gęstość 32 kg/m3 jest 4 razy większa niż standardowe 8 kg/m3 pianki stosowane w konkurencyjnych, całkowicie izolowanych wannach spa.

3. Indywidualne oraz szczelne dopasowanie wszystkich pokryw spa, co przekłada się na lepsze trzymanie ciepła. Każda pokrywa posiada gęsty rdzeń wykonany z pianki o wysokiej wartości współczynnika izolacji R-value.

4. Filtracja wody za pomocą innowacyjnej pompy cyrkulacyjnej SilentFlo 5000®, która zużywa mniej energii niż 40-watowa żarówka.

5. Zastosowanie potężnej pompy masującej WaveMaster® przeznaczonej do zasilania dysz, która uruchamia się tylko wtedy, gdy są ją potrzebujesz.

6. Wykorzystanie systemu SmartJet®, który umożliwia kierowanie mocy masażu tylko do wykorzystywanych stanowisk, co przekłada się na zmniejszenie zapotrzebowania na moc i energię

7. Projektowanie własnych, dopasowanych do przepływu wody grzałek NoFault® w celu maksymalizacji transferu ciepła do wody dla maksymalnej wydajności i najlepszej gwarancji.

8. Zastosowanie opatentowanej osłony pompy masującej, która przenosi ciepło z komory urządzenia do wody. W ten sposób wykorzystuje się ciepło wylotowe pompy, minimalizując chłodzenie wody i zużycie energii.

9. Wyposażenie wszystkich modeli w oświetlenie LED, które zużywa mniej energii niż standardowe żarówki.

10. Zminimalizowanie liczby wymian wody i ponownego nagrzewania do jednego razu w roku (zamiast 3-4 wymian) dzięki zintegrowanej z wanną solnej pielęgnacji wody Freshwater dostępnej w kolekcji Highlife i Limelight.

 

Spełniamy rygorystyczne standardy

Wszystkie modele Hot Spring posiadają certyfikat California Energy Commission (CEC) wystawiony zgodnie z prawem kalifornijskim. Certyfikacja CEC wyznacza standardy dla energooszczędnych jacuzzi, a więc możesz spać spokojnie widząc, że twoje spa jest zaprojektowane tak, aby koszty operacyjne były zawsze na niskim poziomie bez względu na miejsce zamieszkania.

Zobacz film jak w certyfikowanej komorze klimatycznej Hot Spring sprawdza pracę wanny przy temperaturze nawet -30o Celsjusza.

Pobierz Etykiety Energetyczne do wanien spa Hot Spring

Amerykański standard APSP-14 wymaga, aby każde sprzedawane na terenie USA jacuzzi było oznakowane etykietą zawierającą informacje dotyczące producenta, modelu, objętości wody oraz zużycia energii energii elektrycznej w trybie bez masaży czyli z filtracją i trzymaniem temperatury wody na poziomie 39oC. Taki test wykonywany jest test przez minimum 72 godziny w jednakowych warunkach przez minimum 72 godziny.

Możesz pobrać etykiety energetyczne żeby porównać wyniki dla każdej wanny spa marki Hot Spring i utwierdzić się jak energooszczędne są nasze urządzenia.

Pobierz etykiety energetyczne

Pobierz