Akcesoria do ogrodowych wanien spa

Aktualne promocje

ZOBACZ

Korzystanie z domowego lub ogrodowego jacuzzi mogą ułatwić i uprzyjemnić akcesoria dodatkowe. Przygotowaliśmy krótki przegląd luksusowych dodatków, którymi możesz wzbogacić swoją wannę spa Hot Spring.

 

Steruj wanną spa na odległość


System Zdalnego Monitoringu jacuzzi ogrodowego

Dużo podróżujesz? A może Twoja ogrodowa wanna spa zlokalizowana jest w innym domu, w którym rzadko przebywasz? Jeśli tak, to z pewnością przyda Ci się Connextion, czyli inteligentny System Zdalnego Monitoringu. Jest to oprogramowanie zsynchronizowane z Twoją wanną Hot Spring, z którego możesz korzystać na smartfonie, tablecie lub poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki niemu stale będziesz mógł monitorować parametry urządzania i zdalnie sterować jego funkcjami np. blokować spa, regulować temperaturę czy kontrolować czystość filtrów. W przypadku awarii program sam powiadomi o usterce właściciela wanny, a także informację o problemie prześle do dealera, który będzie mógł skierować do Ciebie serwisantów.

Słuchaj ulubionej muzyki lub oglądaj ulubiony mecz w Twoim Hot Spring Spa!


Muzyka w wannie spa

Poziom relaksacji w wannie spa Hot Spring można wzmocnić po zamontowaniu systemu muzycznego. Każda wanna spa z kolekcji Limelight oraz Highlife daje się rozbudować o funkcje muzyczne nawet gdy już stoi w Twoim ogrodzie. (w kolekcji Hot Spot trzeba o tym zdecydować przy zakupie). Wbudowanie głośników, wzmacniacza i modułu Bluetooth to pierwszy sposób na Twój zestaw muzyczny i łączność ze smartfonem lub tabletem, rozważ dodatkowo zakup subwoofera dla lepszego dźwięku lub adaptera/stacji dokującej dla łączności z domu na odległość do 45 metrów i steruj swoją muzyką z panela sterującego swojej wanny spa Hot Spring.

 A co sądzisz o dopingowaniu swojej drużyny sportowej w ulubionej pozycji -  na leżance w Hot Spring Spa? Czy możesz sobie wyobrazić lepsze od tego miejsce? Wyposaż swoje spa w telewizor wysokiej rozdzielczości HD odporny na zmienne warunki atmosferyczne i nie strać ważnego meczu/ulubionego serialu dzięki transferowaniu obrazu HD z twojego dekodera TV/odtwarzacza Blu-ray na odległość do 25 metrów.

 

Ciepła albo zimna woda - to teraz Twój wybór!


CoolZone System w Twojej wanien spa Hot Spring

Zainstaluj CoolZone System w Twojej wanien spa Hot Spring dzięki czemu będziesz mógł podgrzewać lub schładzać wodę - coś co w innych wannach spa jest niemożliwe. Wskocz do chłodnej wody w gorący, letni dzień aby pobawić się z dziećmi i jeszcze tego samego dnia wieczorem - zanurz się z ukochaną osobą w kojącym ciepłem tym samym spa marki Hot Spring. CoolZone System schładza wodę lub wspomaga grzałkę aby efektywnie zwiększyć temperaturę wody w zaledwie kilka godzin. Z CoolZone możesz schłodzić temperaturę wody do poziomu 16 stopni Celsjusza co jest doskonałym rozwiązaniem dla sportowców, którzy po intensywnym wysiłku sportowym chcą ukoić mięśnie.

Opracował: Marcin Białek Hot Spring Katowice - tel. 697 819 893