Akcesoria do ogrodowych wanien spa

Akcesoria do ogrodowych wanien spa
05.01.2016
0 komentarzy

Korzystanie z domowego lub ogrodowego jacuzzi mogą ułatwić i uprzyjemnić akcesoria dodatkowe. Przygotowaliśmy krótki przegląd luksusowych dodatków, którymi możesz wzbogacić swoją wannę spa Hot Spring.

 

Steruj wanną spa na odległość

System Zdalnego Monitoringu jacuzzi ogrodowego

Dużo podróżujesz? A może Twoja ogrodowa wanna spa zlokalizowana jest w innym domu, w którym rzadko przebywasz? Jeśli tak, to z pewnością przyda Ci się Connextion, czyli inteligentny System Zdalnego Monitoringu. Jest to oprogramowanie zsynchronizowane z Twoją wanną Hot Spring, z którego możesz korzystać na smartfonie, tablecie lub poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki niemu stale będziesz mógł monitorować parametry urządzania i zdalnie sterować jego funkcjami np. blokować spa, regulować temperaturę czy kontrolować czystość filtrów. W przypadku awarii program sam powiadomi o usterce właściciela wanny, a także informację o problemie prześle do dealera, który będzie mógł skierować do Ciebie serwisantów.

Słuchaj ulubionej muzyki lub oglądaj ulubiony mecz w Twoim Hot Spring Spa!

Muzyka w wannie spa

Poziom relaksacji w wannie spa Hot Spring można wzmocnić po zamontowaniu systemu muzycznego. Każda wanna spa z kolekcji Limelight oraz Highlife daje się rozbudować o funkcje muzyczne nawet gdy już stoi w Twoim ogrodzie. (w kolekcji Hot Spot trzeba o tym zdecydować przy zakupie). Wbudowanie głośników, wzmacniacza i modułu Bluetooth to pierwszy sposób na Twój zestaw muzyczny i łączność ze smartfonem lub tabletem, rozważ dodatkowo zakup subwoofera dla lepszego dźwięku lub adaptera/stacji dokującej dla łączności z domu na odległość do 45 metrów i steruj swoją muzyką z panela sterującego swojej wanny spa Hot Spring.

 A co sądzisz o dopingowaniu swojej drużyny sportowej w ulubionej pozycji -  na leżance w Hot Spring Spa? Czy możesz sobie wyobrazić lepsze od tego miejsce? Wyposaż swoje spa w telewizor wysokiej rozdzielczości HD odporny na zmienne warunki atmosferyczne i nie strać ważnego meczu/ulubionego serialu dzięki transferowaniu obrazu HD z twojego dekodera TV/odtwarzacza Blu-ray na odległość do 25 metrów.

 

Ciepła albo zimna woda - to teraz Twój wybór!

CoolZone System w Twojej wanien spa Hot Spring

Zainstaluj CoolZone System w Twojej wanien spa Hot Spring dzięki czemu będziesz mógł podgrzewać lub schładzać wodę - coś co w innych wannach spa jest niemożliwe. Wskocz do chłodnej wody w gorący, letni dzień aby pobawić się z dziećmi i jeszcze tego samego dnia wieczorem - zanurz się z ukochaną osobą w kojącym ciepłem tym samym spa marki Hot Spring. CoolZone System schładza wodę lub wspomaga grzałkę aby efektywnie zwiększyć temperaturę wody w zaledwie kilka godzin. Z CoolZone możesz schłodzić temperaturę wody do poziomu 16 stopni Celsjusza co jest doskonałym rozwiązaniem dla sportowców, którzy po intensywnym wysiłku sportowym chcą ukoić mięśnie.

Opracował: Marcin Białek Hot Spring Katowice - tel. 697 819 893

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź
Powrót
Podobne artykuły
Dlaczego warto zainwestować we własną wannę spa?
31.03.2022
0 komentarzy

Dlaczego warto zainwestować we własną wannę spa?

Kąpiel w domowej wannie spa jest bezpieczniejsza.
Czytaj więcej
Wanna z przeciwprądem kontra basen pływacki. Sprawdź co jest lepsze.
11.01.2022
0 komentarzy

Wanna z przeciwprądem kontra basen pływacki. Sprawdź co jest lepsze.

Aktualne promocje ZOBACZ Miłośnicy pływania nie mają zbyt wielu opcji na rozwijanie swojej pasji. Jednak od kilku lat dostępna jest dla nich również wanna z przeciwprądem, która stanowi świetną...
Czytaj więcej
Najmniejsza profesjonalna wanna spa
02.04.2021
0 komentarzy

Najmniejsza profesjonalna wanna spa

Brak miejsca już nie jest ograniczeniem dla prawdziwego relaksu. Na rynku dostępne są modele wanien spa, które zmieszczą się nawet na niewielkim tarasie i w małej łazience. Wymiary dwuosobowego...
Czytaj więcej
Jak wybrać najlepsze jacuzzi zewnętrzne?
16.02.2021
0 komentarzy

Jak wybrać najlepsze jacuzzi zewnętrzne?

Korzystanie z jacuzzi ogrodowego jest relaksujące, przyjemne oraz zapewnia korzyści dla zdrowia i odnowy biologicznej. Jednak sam proces jego wyboru może spowodować wiele...
Czytaj więcej