Wanna spa w ogrodzie zimowym

Wanna spa w ogrodzie zimowym
01.12.2017
0 komentarzy

Aktualne promocje

ZOBACZ

Kąpiele w jacuzzi ogrodowym w otoczeniu pięknych, zielonych roślin to prawdziwa przyjemność. W ogrodzie zimowym możesz z niej korzystać przez cały rok. Takie pomieszczenie to domowy azyl, w którym można naprawdę odpocząć. Jego przeszklone ściany i dach sprawiają, że możesz cieszyć się krajobrazem. Natomiast rolety pozwalają w kilka sekund stworzyć kameralny nastrój. 

Całoroczny ogród zimowy to miejsce, wokół którego koncentruje się życie. Ciepło, egzotyczne rośliny i wyjątkowy mikroklimat sprawiają, że często pełni funkcję dodatkowego salonu, w którym odpoczywamy, spędzamy czas z najbliższymi i organizujemy przyjęcia. Dobrym pomysłem może być wzbogacenie go o wannę z hydromasażem. Dzięki niej ogród zimowy zmieni się w domowe spa, w którym będziesz mógł korzystać z kąpieli w otoczeniu zieleni bez względu na pogodę.

Wanna spa w ogrodzie zimowym

 

 

Letnie kąpiele we własnym ogrodzie zimowym


Wanna spa w ogrodzie zimowym

Nie lubisz gorąca? Są dni, gdy trzydziestostopniowy upał i żar lejący się z nieba uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Wtedy ulgę przyniesie kąpiel w wannie spa. Wystarczy ustawić odpowiednią temperaturę wody i oddać się relaksacyjnemu masażowi zapewnianemu przez dysze wodne. Z pewnością będzie ona jeszcze bardziej komfortowa w ogrodzie zimowym, gdzie nie trzeba chronić się przed słońcem. Co więcej, będziesz mógł ustawić w pomieszczeniu optymalną temperaturę i po prostu rozkoszować się hydromasażem. Po kilkunastu minutach hydromasażu z pewnością poczujesz się przyjemnie odświeżony i odprężony.

Ciesz się zielenią, gdy na dworze mróz


Wanna spa w ogrodzie zimowym

Jesień i zima sprzyjają pogorszeniu nastroju. Gdy dzień staje się krótszy, a rośliny gubią liście, tęsknimy za ciepłem i zielenią. Ogród zimowy może stać się wtedy namiastką lata, która pozwoli zachować dobry nastrój i przeczekać zimne miesiące. Wstawiając wannę spa do ogrodu zimowego, będziesz mógł cieszyć oko widokiem egzotycznych roślin nawet podczas ponurych miesięcy. Łatwo także odizolujesz się od niskiej temperatury, opadów atmosferycznych i porywistego wiatru.

Nie przejmuj się sąsiadami


Nie przejmuj się sąsiadami

Umieszczając wannę spa w ogrodzie zimowym, możesz liczyć na pełną prywatność. Jeśli męczy Cię wzrok wścibskich sąsiadów, po prostu zasłaniasz rolety. Jacuzzi w ogrodzie zimowym stanie się urokliwym miejscem do romantycznych spotkań we dwoje. Wanna spa to także ciekawy pomysł na urozmaicenie przyjęć. Kiedy przychodzą do was przyjaciele, możecie odizolować się od sąsiadów i przenieść imprezę do wanny. Czy jest coś przyjemniejszego niż rozmowy, dobre wino i hydromasaż?

Korzystaj z kąpieli nawet w czasie deszczu


Jacuzii w ogrodzie zimowym

Relaks w jacuzzi ogrodowym to dobry sposób na miłe zakończenie dnia. Może warto na stałe wprowadzić go do codziennych rytuałów? Jeśli ustawiasz jacuzzi we własnym ogrodzie zimowym, będziesz mógł korzystać z niego nawet w czasie intensywnych opadów deszczu. Co więcej, szum spadających kropli może dodać kąpieli uroku. Jeśli nie masz ochoty pamiętać o kapryśnej aurze, włącz ulubioną muzykę. W jacuzzi w ogrodzie zimowym bardzo łatwo zapominasz o rzeczywistości i odprężysz się w otoczeniu zieleni.

Podnieś standard ogrodu zimowego


Wanna spa w ogrodzie zimowym

Ogród zimowy znacznie podnosi standard i wartość nieruchomości. Z wanną spa dom stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny. Jacuzzi w całorocznym ogrodzie z pewnością będzie cieszyło nie tylko Ciebie, ale i całą rodzinę. Zrobi także wrażenie na Twoich gościach. Z uwagi na to, że rynek wanien z hydromasażem jest bardzo szeroki, z łatwością znajdziesz urządzenie dostosowane designem do wyposażenia ogrodu zimowego. Dodatkową ozdobą wanny spa może stać się efektowne oświetlenie.

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź
Powrót
Podobne artykuły
Dlaczego warto zainwestować we własną wannę spa?
31.03.2022
0 komentarzy

Dlaczego warto zainwestować we własną wannę spa?

Kąpiel w domowej wannie spa jest bezpieczniejsza.
Czytaj więcej
Najmniejsza profesjonalna wanna spa
02.04.2021
0 komentarzy

Najmniejsza profesjonalna wanna spa

Brak miejsca już nie jest ograniczeniem dla prawdziwego relaksu. Na rynku dostępne są modele wanien spa, które zmieszczą się nawet na niewielkim tarasie i w małej łazience. Wymiary dwuosobowego...
Czytaj więcej
Jak wybrać najlepsze jacuzzi zewnętrzne?
16.02.2021
0 komentarzy

Jak wybrać najlepsze jacuzzi zewnętrzne?

Korzystanie z jacuzzi ogrodowego jest relaksujące, przyjemne oraz zapewnia korzyści dla zdrowia i odnowy biologicznej. Jednak sam proces jego wyboru może spowodować wiele...
Czytaj więcej
Jak korzystać zimą z ogrodowego jacuzzi?
01.12.2020
0 komentarzy

Jak korzystać zimą z ogrodowego jacuzzi?

Ogrodowe wanny spa świetnie nadają się do kąpieli zimą.
Czytaj więcej