Wyjątkowa wanna Propel. Urzeka funkcjonalnością i bardzo atrakcyjną ceną.

Aktualne promocje

ZOBACZ

Propel to ogrodowa, 5 osobowa wanna spa z lubianej przez klientów klasycznej kolekcji Hot Spot. Ten wyjątkowy model został stworzony przez firmę Hot Spring na podstawie opinii użytkowników. To właśnie dzięki temu wyposażany jest we wszystko to, co chciałbyś mieć w swoim domowym spa. Co więcej Propel urzeka nie tylko funkcjonalnością, ale i bardzo atrakcyjną ceną. Poznaj zalety modelu Propel:

Propel - Wanna dla całej rodziny

 

Wanna dla całej rodziny


Propel to wanna z hydromasażem, która została stworzona przez projektantów Hot Spring na podstawie wyników ankiet przeprowadzonych wśród klientów. To urządzenie zaprojektowane z myślą o domowym spa. Jednocześnie może korzystać z niego nawet pięć osób. Wspólna kąpiel to doskonały, weekendowy relaks. Dodatkowo, rozmowy w jacuzzi to również świetny pomysł na udaną imprezę ze znajomymi, a kąpiel z ukochaną osobą to sprawdzony sposób na romantyczny wieczór we dwoje

Niskie koszty eksploatacji


Niskie koszty eksploatacji

Model Propel jest chętnie wybierany przez klientów z uwagi na stosunkowo niewielkie koszty użytkowania. Za niskie zużycie energii w jacuzzi odpowiada pełna izolacja termiczna FiberCor® o gęstości 32kg/m3. Tworzywo, z której jest wykonana, cechuje się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi i jest powszechnie stosowana w przemyśle chłodniczym – wykorzystuje się ją w zamrażarkach przemysłowych. Propel posiada w zestawie pokrywę termiczną, która doskonale przysysa się do wanny i zmniejsza do minimum straty cieplne.

Pozycja Zero-Gravity przyniesie ulgę zmęczonym plecom


Pozycja Zero-Gravity przyniesie ulgę zmęczonym plecom

Wanna z hydromasażem Propel wyposażona jest w trzy wygodne miejsca siedzące oraz dwie leżanki, umożliwiające wypoczynek w komfortowej pozycji zero-gravity. To wyjątkowe, prozdrowotne ułożenie ciała, które zostało opracowana przez naukowców z NASA. Pozwala ona maksymalnie odciążyć kręgosłup, zmęczony całodziennym staniem lub siedzeniem. Jak udowodniono, przebywanie w pozycji zero-gravity pozwala zmniejszyć nacisk na kręgosłup oraz otaczające go mięśnie i tym samym skutecznie złagodzić ból. To ułożenie jest polecane osobom cierpiącym na problemy z układem ruchu, a także sportowcom, których układ kostny narażony jest na duże przeciążenia

Trzy rodzaje dysz masujących, intuicyjna obsługa


Trzy rodzaje dysz masujących, intuicyjna obsługa

Za hydromasaż w wannie Propel odpowiadają 23 strumienie. Są one ukierunkowane tak, aby rozmasowywać szyję, ramiona, plecy i łydki. W jacuzzi zamontowane zostały trzy rodzaje dysz, które generują strumienie masujące punktowo i rotacyjnie. Temperaturą wody oraz rodzajami hydromasażu można zarządzać za pomocą intuicyjnego pilota sterowania z dużym, czytelnym ekranem. Urządzenie jest nie tylko łatwe w obsłudze, ale także odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Design, który łatwo dopasujesz do wystroju wnętrz lub aranżacji ogrodu


Design, który łatwo dopasujesz do wystroju wnętrz lub aranżacji ogrodu

Ogromna zaletą wanny spa Propel jest jej estetyka. Urządzenie doskonale będzie prezentowało się zarówno w ogrodzie, jak i domowym spa. Warto zaznaczyć, że klienci sami mogą wybrać kolorystykę jacuzzi, zestawiając ze sobą wybrane kolory kabiny i niecki. Co więcej, Propel zapewnia także dodatkowe doznania w trakcie kąpieli. Woda w wannie może zostać podświetlona na 6 różnych kolorów, które pomogą się odprężyć lub pobudzą do działania. Dodatkowo ten model wanny z hydromasażem ma fontannę.

Akcesoria dodatkowe


Akcesoria dodatkowe

Wannę z hydromasażem Propel można łatwo wyposażyć w dodatkowe akcesoria dostępne w ofercie Hot Spring. Można pomyśleć nad generatorem ozonu Freshwater III, który codziennie ozonuje wodę, zapobiegając rozwojowi drobnoustrojów. Dzięki niemu można znacznie ograniczyć ilość środków stosowanych do pielęgnacji wody w wannie spa.

Jeśli z wanny będą korzystały dzieci lub osoby starsze, warto rozważyć dokupienie pochwytu i wygodnych schodków, które ułatwią bezpieczne wchodzenie oraz wychodzenie z wanny.

Montaż podnośnika pokrywy umożliwi łatwy i szybki dostęp do spa. Podnośnik dodatkowo trzyma pokrywę z dala od ziemi co zwiększa jej żywotność.

 

Poznaj wszystkie funkcje wanny Propel

 

Wypełnij formularz aby poznać cenę

Imię i Nazwisko*
Miejscowość
Telefon*
E-mail (Upewnij się, że podany adres jest poprawny)*
Zatwierdź