Wszystko, czego jeszcze nie wiesz o nieckach Hot Spring

Wszystko, czego jeszcze nie wiesz o nieckach Hot Spring
17.11.2017
0 komentarzy

Czy wanna spa może mieć coś wspólnego z luksusowym odrzutowcem? Po co w jacuzzi ABS? Przedstawiamy kilka faktów na temat wanien z hydromasażem Hot Springs, które mogą Cię naprawdę zaskoczyć.

 

Wygodne leżanki w wannie spa

Wygodna leżanka w jacuzzi ogrodowym Hot Spring

Leżanki w wannach Hot Spring zostały zaprojektowane tak, aby utrzymać plecy w optymalnej pozycji Zero Gravity. To prozdrowotne ułożenie ciała opracowane w laboratoriach NASA. Pozwala ona maksymalnie odciążyć kręgosłup, zmęczony całodziennym staniem lub siedzeniem. Jak udowodniono, przebywanie w pozycji zero-gravity pozwala zmniejszyć nacisk na kręgosłup oraz otaczające go mięśnie i tym samym skutecznie złagodzić ból. To ułożenie jest polecane osobom cierpiącym na problemy z układem ruchu, a także sportowcom, których układ kostny narażony jest na duże przeciążenia.

Przestronne siedziska w jacuzzi

Przestronne siedziska w jacuzzi ogrodowym Hot Spring

Siedziska w naszych jacuzzi zostały zaprojektowane na wzór wygodnych foteli w luksusowych odrzutowcach Embraer Legacy i Phenom. Za ich stworzenie odpowiada prestiżowe biuro projektowe BMW Designers. Dodatkowo siedziska zostały wzbogacone w system Barier Free, dzięki któremu można się między nimi swobodnie przemieszczać.

W naszych jacuzzi spa montowane są płaskie dysze (a nie półokrągłe, jak w innych tego typu produktach). Ich kształt sprawia, że można oprzeć się o nie całą powierzchnią pleców i w pełni korzystać z hydromasażu.

Obszary na stopy zostały pokryte efektownymi wzorami, które zapobiegają poślizgnięciu się. Co więcej, delikatnie uciskają stopy, pobudzając znajdujące się na nich receptory.

Brzegi niecki

Piękny brzeg niecki w jacuzzi ogrodowym Hot Spring

Brzegi niecki mają proste linie i doskonale nadają się do odstawiania napojów. Dzięki temu w czasie kąpieli można wygodnie napić się chłodnego piwa albo dobrego wina. Dodatkowo niecki zostały zaprojektowane tak, aby zapobiec wylewaniu się wody. Jej przelewanie ograniczają ranty na brzegach niecki.

Najwyższej jakości akryl

Najnowszy akryl w jacuzzi ogrodowym Hot Spring

Wnętrza wanien Hot Spring wykonane są z najwyższej jakości akrylu. Został on dodatkowo pokryty potrójną powłoką ABS, która zabezpiecza nieckę przed uszkodzeniami, nadaje jej piękny połysk oraz doskonale izoluje.

Błyszcząca powierzchnia akrylu, woda oraz podświetlenie niecki tworzą zjawiskowy koncert światła, który można obserwować po zmroku.

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź
Powrót
Podobne artykuły
Ile kosztuje jacuzzi ogrodowe i co decyduje o jego cenie. Raport Specjalny
01.01.2024
0 komentarzy

Ile kosztuje jacuzzi ogrodowe i co decyduje o jego cenie. Raport Specjalny

Jeśli rozglądasz się po rynku jacuzzi ogrodowych, jednym z pierwszych pytań najprawdopodobniej będzie "Ile kosztuje dobrej jakości jacuzzi?" Odpowiedź brzmi: to zależy....
Czytaj więcej
Drewniana balia czy ogrodowa wanna spa czy? Co wybrać?
13.09.2022
0 komentarzy

Drewniana balia czy ogrodowa wanna spa czy? Co wybrać?

Marzysz o gorącej kąpieli w ogrodzie? Jesteś zdecydowany na urządzenie zewnętrznego spa? Jeśli tak, to z pewnością zastanawiasz się, w co warto zainwestować. Najczęściej wybór rozstrzyga się pomiędzy ogrodowym jacuzzi, a drewnianą balią. Porównujemy oba rozwiązania.
Czytaj więcej
Energooszczędne jacuzzi. Oszczędzaj energię i pieniądze.
11.02.2021
0 komentarzy

Energooszczędne jacuzzi. Oszczędzaj energię i pieniądze.

Hot Spring® jest liderem w branży w zakresie projektowania, inżynierii i produkcji energooszczędnych wanien z hydromasażem.
Czytaj więcej
Rodzaje izolacji w jacuzzi - porównanie
31.01.2019
0 komentarzy

Rodzaje izolacji w jacuzzi - porównanie

Izolacja jest tym, co utrzymuje temperaturę wody w Twoim jacuzzi; stworzono ją po to, by spowalniała lub zatrzymywała odpływ energii cieplnej. Innymi słowy: zatrzymuje ona ciepło wewnątrz wanny spa i nie pozwala mu stamtąd uciec.
Czytaj więcej