System audio w wannie spa

System audio w wannie spa

Lubisz posłuchać dobrej muzyki? System audio w wannie z hydromasażem to funkcjonalność, która ucieszy nie tylko melomanów. O moduł muzyczny bez problemów można rozbudować każdą wannę spa z kolekcji Limelight lub Highlife

Nie bez powodu mówi się, że „muzyka łagodzi obyczaje”. Słuchanie ulubionych utworów jest nie tylko przyjemne, ale także pozwala skutecznie zwalczyć stres i wprawia w pozytywny nastrój. Dlatego, jeśli muzyka sprawia Ci prawdziwą przyjemność, nie rezygnuj z niej podczas kąpieli z hydromasażem. Po dniu pełnym emocji pozwól sobie na prawdziwy relaks. Rozkoszuj się chwilą, słuchaj dźwięków natury, ulubionych jazzowych kawałków albo tego, na co właśnie masz ochotę. Odpoczywaj, tak jak lubisz, a szybko przekonasz się, że o wiele łatwiej będzie Ci pozbyć się negatywnych emocji i zregenerować siły przed nowymi wyzwaniami. System audio w wannie spa to też dobry sposób na umilenie wieczoru ze znajomymi. O wiele przyjemniej jest rozmawiać i sączyć dobre trunki z przyjaciółmi w towarzystwie dobrej muzyki.

Z czego składa się system audio w wannach Hot Spring? Podstawowe elementy to głośniki wbudowane w obudowę, wzmacniacz oraz moduł Bluetooth, który umożliwia odtwarzanie utworów ze smartfona lub tableta. Obecnie w Naszych wannach stosujemy Bluetooth o klasie 1, ponieważ ma największy zasięg, teoretycznie do 100 m (do 45 m bez utraty jakości). Co ważne, system audio jest kompatybilny z panelem sterowania wanny. Muzykę można podgłaśniać, zatrzymywać, przewijać nie dotykając źródła dźwięku. Na ekranie panelu sterowania wanny wyświetlane są informacje o aktualnie odtwarzanym utworze muzycznym. Taki zestaw do multimedialnej rozrywki to sprawdzony sposób na udany wieczór spędzony na oglądaniu meczów lub ulubionych filmów. Systemy dźwiękowe oferowane przez Hot Spring są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne i z powodzeniem mogą być instalowane w wannach spa znajdujących się na świeżym powietrzu.

 

Subwoofer do jacuzzi ogrodowego hot spring

Dodatkowo polecamy zakup subwoofera. Jest to dodatkowa kolumna z wzmacniaczem oraz filtrem dolnoprzepustowym, montowana wewnątrz wanny. Jej zadaniem jest emitowanie dźwięków o niskiej częstotliwości, czyli soczystych basów. Subwoofer nie tylko zwiększa moc zestawu audio ale znacznie polepsza jakość dźwięku. Dźwięk z subwoofera jest bezkierunkowy, równomiernie otacza wannę i jej otoczenie.