Ozonator w wannie spa. Dyskretny i skuteczny sprzymierzeniec w walce o czystą wodę.

System ozonowania w jacuzzi ogrodowym

Zastanawiasz się, co zrobić, aby woda w wannie z hydromasażem zawsze była krystalicznie czysta? Zamiast używać dużej ilości różnego rodzaju środków chemicznych, wykorzystaj potencjał ozonu. W wielu wannach z hydromasażem Hot Spring, standardowo zainstalowany jest system Freshwater® III (lub system Everfresh na który składa się generator ozonu Freshwater III, kartridż jonów srebra Freshwater AG+, dozowany ręcznie aktywny tlen), który automatycznie oczyszcza wodę. Dzięki filtrowaniu i ozonowaniu jacuzzi jest zawsze gotowe do użytku, a kąpiel w krystalicznej wodzie to prawdziwa przyjemność.

Freshwater® III nasyca wodę w wannie spa tysiącami drobnych bąbelków ozonu o silnym stężeniu. Gaz neutralizuje nieczystości oraz alergeny, przywraca wodzie przyjemny zapach, przypominający świeże powietrze tuż po burzy. Ozon jest odmianą tlenu (o trójatomowej cząsteczce), która występuje głównie w dolnej części atmosfery. W naturze stanowi warstwę chroniącą życie na Ziemi przed szkodliwym wpływem promieniowania UV. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu jest w stanie skutecznie wyeliminować z niej różne zanieczyszczenia.

 

System ozonowania Freshwater® III działa dyskretnie, automatycznie i codziennie.

Skutecznie neutralizuje drobnoustroje pojawiające się w wannie. Co ważne, system jest w pełni bezobsługowy.

 

Warto dodać, że ozon to ekologiczny środek oczyszczania wody. System ozonowania Freshwater® III szczególnie polecany jest do wanien spa, z których korzystają dzieci. Wszystko dlatego, że dzięki jego zastosowaniu można ograniczyć ilość chemii basenowej dodawanej do wody, a więc zabawa w jacuzzi staje się jeszcze bezpieczniejsza. System ozonowania Freshwater® III w wannie z hydromasażem jest gwarancją prawdziwej wygody i wysokiej higieny, na które warto sobie pozwolić.