Parasol – doskonały dodatek do wanien spa

Szkodliwe promieniowanie UV negatywnie wpływa na kondycję skóry. Przyspiesza zachodzące w niej procesy starzenia, a także może stać się przyczyną wystąpienia groźnych chorób. Na jego wpływ nasze ciało najbardziej narażone jest latem, nawet wtedy, gdy jest zanurzone w wodzie. Pamiętaj o tym, relaksując się w wannie spa i wypoczywaj pod parasolem.

Parasol to jedno z najpopularniejszych akcesoriów do wanien spa. Jest on stosunkowo tani i łatwo można zamontować go w pobliżu jacuzzi. Gadżet skutecznie chroni osoby korzystające z wanny spa przed słońcem. Jest także niezastąpiony w trakcie deszczu oraz osłania przed śniegiem w czasie zimowych kąpieli.

Jaki parasol wybrać do jacuzzi?

Do wanien spa najlepiej pasują parasole o dużej czaszy, którą można ustawiać pod wieloma kątami. Jego łatwa regulacja pozwala na skuteczne osłonięcie wszystkich osób korzystających z kąpieli. Można go również wygodnie złożyć. Parasol pięknie komponuje się z jacuzzi i dodaje szyku ogrodowej strefie spa.

 

Parasol doskonały dodatek do jacuzzi      Parasol doskonały dodatek do jacuzzi

 

Parasol ma dużą przewagę nad innymi zadaszeniami np. Altanką ponieważ doskonale spełnia funkcje ochronną a jednocześnie nie izoluje Nas od kontaktu z przyrodą.

Parasol doskonały dodatek do jacuzzi ogrodowych