Relay - Ogrodowe Spa z programu Big Brother 2019

Od 13 września 2019 ruszyła nowa edycja programu Big Brother emitowanego przez telewizję TVN 7. Na uczestników programu czekała nie lada atrakcja ponieważ obok domu znanego wcześniej m.in. z serialu „Pułapka” stanęło jacuzzi marki HotSpring – a dokładniej udostępniony przez nas model Relay z kolekcji Hot Spot.

Wanna spa RELAY to komfortowa strefa relaksu dla 6 osób, gdzie każdy znajdzie wygodne miejsce dla siebie. Jej uniwersalny, kwadratowy kształt pozwala na ustawienie w taki sposób, aby zagwarantować odpowiedni widok dla korzystających, a duża wysokość wanny zapewni odpowiedni stopień zanurzenia w chłodne dni, które podczas jesiennej edycji programu Big Brother z pewnością się pojawią.

Uczestnicy programu już pierwszej nocy spędzili w wannie większość czasu korzystając z przyjemności, które daje hydromasaż na świeżym powietrzu.

 

Jacuzzi w Big Brother 2019


Pierwsza noc

Mieszkańcy domu Wielkiego Brata szybko zapoznali się z intuicyjną obsługą panelu sterowania dzięki czemu mogli wydobyć pełnie możliwości i wrażeń ???? .
 

„Film: sterowanie masażem (Grażyna i Janusz)”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zobacz ciąg dalszy imprezy w jacuzzi o 20:00 w TVN7 ???????????? Będzie ______ ! ????

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)  

 

„Całkiem niezła impreza”

Jak się też w kolejnych dniach okazało chętnych do korzystania było coraz więcej i tak 6-cio osobowe jacuzzi Relay momentami mieściło nawet 8-9 osób!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Śpicie????????? Na @player.pl całkiem niezła impreza. #tvn7 #bb #bb2019 #bigbrother

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)   

Kibicujemy wszystkim uczestnikom i zdecydowanie zachęcamy do jeszcze częstszego korzystania z prozdrowotnych walorów naszej wanny spa Relay.

„Gorące dyskusje”

 

PS. Aktualna edycja Big Brother’a skończy się w połowie grudnia, ciekawe czy do tego czasu przyjdzie zima, aby uczestnicy mieli tą niesamowitą przyjemność skorzystać z gorącej kąpieli (temp wody ok 380C) w wannie Hot Spring, gdy na głowę opadają bielutkie płatki śniegu.