Czym charakteryzuje się dobrej jakości wanna ogrodowa?

 

 

Aktualne
promocje

 

ZOBACZ

​​​​dlaczego warto zainwestować w wannę spa


Nowoczesne wanny do ogrodu zapewniają użytkownikom wspaniałe doznania, które wynikają przede wszystkim z połączenia przyjemnej kąpieli w ciepłej wodzie i relaksującego hydromasażu. Wiele zależy jednak od tego, czy dobierzesz urządzenie, które sprosta Twoim wszelkim potrzebom i oczekiwaniom. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jakie parametry ma najwyższej jakości jacuzzi ogrodowe!

Jaki rozmiar wanny ogrodowej najlepiej wybrać?


Najlepsze modele urządzeń z masażem wodnym wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, których celem jest zapewnienie użytkownikom doskonałych doznań podczas kąpieli. Dystrybuowane przez nas jacuzzi ogrodowe całoroczne firmy Hot Spring charakteryzuje duże zróżnicowanie sposobów strumieniowania wody. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wielu rodzajów dysz takich jak chociażby:

  • SoothingStream – mocny, ale szeroki i rozluźniający strumień, 
  • JetStream – masaż wodny o największej intensywności, 
  • hydromasaż rotacyjny – ruchomy strumień wody, który rozbija obolałe mięśnie, 
  • Moto-Massage DX – intensywny masaż w górę i w dół po całej długości pleców. 

Nowoczesne i innowacyjne jacuzzi w ogrodzie dają użytkownikom dużą dowolność w zakresie tego, w jaki sposób chcą oni z nich korzystać. Możliwość samodzielnego dostosowania siły strumienia wody to ważny atut, który pozwala na dopasowanie masażu do aktualnych potrzeb. Najlepsze wanny SPA zapewniają zarówno intensywny i rozbijający mięśnie hydromasaż, jak i spokojną kąpiel. Efektywnie odpoczniesz i zregenerujesz się w nich po pracy.

Jakie rozwiązania zapewniają czystą i ciepłą wodę w jacuzzi ogrodowym?


Troska o środowisko naturalne jest istotnym elementem działalności wielu firm, które dążą do opracowania innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. W przypadku Hot Spring przejawia się to przede wszystkim implementacją systemów umożliwiających zminimalizowanie zużycia wody i prądu. Możesz mieć pewność, że urządzenia tej marki są w energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

Ważnym atutem nowoczesnych wanien z hydromasażem są też certyfikaty jakości. Firma Hot Spring ma zaświadczenie od amerykańskiej instytucji zdrowia publicznego NSF, które potwierdza bezpieczeństwo korzystania z urządzeń marki. Istotnym wyróżnieniem branżowym jest też kwalifikacja w serwisie Spasearch.org. Certyfikat brytyjskiego Lloyd's Register potwierdza natomiast wdrożenie w przedsiębiorstwie najwyższych standardów produkcji.

Najlepsze wanny ogrodowe SPA marki Hot Spring


Nasza firma Pro-Wellness od lat zajmuje się dystrybucją jacuzzi na taras lub do ogrodu. Urządzenia marki Hot Spring to bezkonkurencyjne wanny z hydromasażem, które mają wiele nowoczesnych i innowacyjnych systemów zapewniających użytkownikom wysoki poziom komfortu podczas użytkowania. Skontaktuj się z nami i zamów swoje własne jacuzzi – sprawnie przygotujemy dla Ciebie projekt całej konstrukcji i zrealizujemy go w wybranym miejscu!

Jacuzzi ogrodowe cennik - Raport specjalny

Highlife® Collection

Kolekcja absolutnie doskonała

Sprawdź