Salon sprzedaży Pro-Wellness Park

Salon sprzedaży Pro-Wellness Park

Salon sprzedaży Pro-Wellness Park to jeden z pierwszych tego typu obiektów w Polsce, który został zaprojektowany według najnowszych światowych standardów. To wyjątkowe miejsce ma ponad 700 m2 powierzchni. Największą część zajmuje strefa ekspozycji, gdzie mogą Państwo zapoznać się z szeroką ofertą naszego salonu.

Pragnęliśmy, aby nasi klienci mogli nie tylko zobaczyć, ale przede wszystkim wypróbować nasze wanny, dlatego stworzyliśmy showroom - czyli prywatną strefę rodzinnej kąpieli w SPA. Dla gości, którzy przyjadą do nas z daleka i zapragną zostać z nami trochę dłużej przygotowaliśmy mini strefę hotelową. Całość dopełnia profesjonalna oraz miła obsługa, gotowa odpowiedzieć na Państwa każde pytanie.

To nie przypadek, że Pro-Wellness Park mieści się w bardzo popularnej - rekreacyjnej części Dąbrowy Górniczej. Mamy bowiem nadzieję, że osoby aktywne i ceniące relaks będą nas odwiedzały równie chętnie jak pobliskie zbiorniki wodne Pogoria.

 

 

Best New Showroom

dla Pro-Wellness Park

Podczas tegorocznej konferencja dystrybutorów The Hot Spring Experience 2018 w San Diego Nasz obiekt Pro-Wellness Park otrzymał tytuł najlepszego nowego salonu sprzedaży. Otrzymana nagroda daje nam wielką satysfakcję. Cieszymy się, że wysiłek włożony w stworzenie salonu został doceniony. 

 

Dowiedź się więcej

Best New Showroom dla Pro-Wellness Park

 

Wirtualny spacer

 

Zobacz w pełnym oknie

 

Galeria

 

 

Pro-Wellness Park

ul. Parkowa 27
41-303 Dąbrowa Górnicza
Telefon: +48 609 202 198
E-mail: biuro@pro-wellness.pl

pon.-pt. 10:00 – 18:00

 

Zobacz na mapach

 

Napisz do nas
 
Wyślij wiadomość