Relaks i rozrywka dla całej rodziny

Chwile spędzane w rodzinnym gronie są wyjątkowe. Świat zmusza nas do podejmowania się coraz większej liczby obowiązków – praca i troska o codzienne zobowiązania sprawiają, że mamy coraz mniej czasu dla siebie. Dlatego każdą wspólnie spędzoną godzinę warto celebrować. Spraw, aby te najpiękniejsze pozostały na długo w Waszej pamięci.

 

Wodne szaleństwo

Woda, bąbelki i świetna zabawa. Wanny z hydromasażem to doskonałe miejsce do spędzania czasu w gronie rodziny. Dorośli mogą odprężyć się, zażywając masażu w ciepłej wodzie, a dzieci – wyszaleć się w bulgocącej wannie. Wyjątkowej oprawy całemu wydarzeniu dodadzą zamontowane w dużych wannach z hydromasażem diody LED, świecące różnymi kolorami.

Rodzinny relaks w wannie z hydromasażem jest bezpieczny nawet dla małych rozrabiaków, choć oczywiście należy zawsze pamiętać o tym, aby dzieci korzystały z kąpieli jedynie pod okiem dorosłych. Wanny wykonane są z trwałych materiałów, które trudno uszkodzić w czasie zabawy. Ponadto ich powierzchnia jest antypoślizgowa, co minimalizuje ryzyko ewentualnego wypadku. Co więcej, hydromasaż to lepszy sen u najmłodszych domowników, dzięki czemu dorośli będą mogli później spędzić przyjemny wieczór tylko we dwoje.

 

Spa w domu lub spa do ogrodu

Wannę z masującymi dyszami można zainstalować w łazience. Wiele osób, które dysponują odpowiednią przestrzenią, decyduje się jednak na umieszczenie jej w specjalnie wyznaczonym do tego pomieszczeniu lub w ogrodzie. Dzięki temu, aranżując odpowiednio otoczenie i właściwie dobierając światła, można stworzyć niepowtarzalny klimat domowego spa.

Wanna z hydromasażem w rodzinnej odsłonie, w zależności od modelu, pomieści od 2 do 7 osób. Wybierając wannę, z której będą korzystali wszyscy domownicy, warto pomyśleć o modelu oferującym różnorodne typy masażu, takie jak np.: bicze wodne, wodny masaż stóp czy masaż szyi. Dzięki temu każdy z domowników będzie mógł dostosować natężenie hydromasażu do swoich indywidualnych potrzeb.