Chcesz zaskoczyć znajomych? Zorganizuj imprezę w wannie spa.

Wieloosobowa wanna z hydromasażem to doskonałe miejsce na spotkanie ze znajomymi. Można w niej sączyć drinki, odprężyć się i porozmawiać, rozkoszując się jednocześnie masażem. Z pewnością impreza zorganizowana w wannie spa będzie wydarzeniem, które Twoi przyjaciele zapamiętają na długo.

 

Dlaczego warto przenieść imprezę do wanny?

Masaż i ciepła woda – kto nie lubi korzystać z przyjemności hydromasażu? Zaproponuj swoim znajomym coś naprawdę szalonego i przenieś imprezę do wanny. Spotkanie organizowane w wodzie z pewnością stanie się wyjątkowym wydarzeniem. Tym bardziej, że hydromasaż w gronie przyjaciół to luksus, na który niewiele osób może pozwolić sobie na co dzień.

 

Ile osób mieści się w wannie?

Wieloosobowe wanny z hydromasażem występują w wielu modelach. Najmniejsze z nich, które bez problemu zmieszczą się w większej łazience, przeznaczone są dla dwojga. Największe pomieszczą nawet kilkanaście osób. Zwykle w jednej wannie znajdują się zarówno miejsca do siedzenia, jak i do leżenia.

 

Nie tylko kąpiel…

Wiele modeli dostępnych na rynku wieloosobowych jacuzzi ma wbudowane dodatkowe funkcje, które świetnie urozmaicają kąpiel. Należą do nich choćby światła zainstalowane na dnie wanny. Ciekawym dodatkiem może być także wmontowane w urządzenie radio wraz z głośnikami, które pozwalają na stworzenie imprezowej atmosfery.

 

Przenieś imprezę do ogrodu

Czy może być coś przyjemniejszego niż kąpiel w ogrodzie? Nawet w chłodny dzień wieczorne spotkanie ze znajomymi, które odbywa się w wypełnionej ciepłą wodą wannie spa, będzie niepowtarzalnym i miłym przeżyciem. Nie musisz przy tym bać się o wychłodzenie wody, ponieważ takie urządzenia wyposażone są w system podtrzymywania stałej temperatury.