Jak korzystać zimą z ogrodowego jacuzzi?

Aktualne promocje

ZOBACZ

Jak zorganizować kąpiel?


Kąpiel w jacuzzi ogrodowym Hot Spring w zimę

Boisz się, że zmarzniesz? Nic podobnego. Woda w zewnętrznym jacuzzi w trakcie zabiegu jest ciepła, a nad jej powierzchnią przyjemnie unosi się chmura gorącej pary. Zaleca się, aby ogrodowa wanna spa była zlokalizowana w odległości nie większej niż 10 m od najbliższych drzwi do domu. To bardzo krótki dystans, który pokonasz w kilka sekund.

Nawet zimą, do ogrodowej wanny z hydromasażem warto dojść jedynie w szlafroku i kapciach, a ręcznik oraz odzież wierzchnią na czas zabiegu pozostawić w ciepłym pomieszczeniu. Wtedy po wyjściu z jacuzzi błyskawicznie owiniesz się szlafrokiem i szybko przejdziesz do wnętrza.

Troska o jacuzzi w czasie zimy


Kąpiel w jacuzzi ogrodowym Hot Spring w zimę

Ogrodowa wanna spa powinna być stale podłączona do prądu. Dzięki temu temperatura wody w urządzeniu jest podwyższona, a więc nie dochodzi do jej zamarzania. Pozwala to także na łatwe podgrzanie wody w jacuzzi. Wystarczy, że wcześniej odpowiednio ustawisz programator i o określonej godzinie będziesz mógł cieszyć się gorącym hydromasażem w otoczeniu zimowej przyrody. Co więcej, bardzo dobra izolacja wanny sprawia, że urządzenie nie zużywa zbyt wiele energii elektrycznej.                                                  

Zimą, w czasie kiedy ogrodowe jacuzzi jest nieużywane, zaleca się, aby przykryć je specjalną  pokrywą termiczną. Dzięki temu do wnętrza urządzenia nie dostaną się żadne zanieczyszczenia, a woda pozostanie higienicznie czysta.

Kąpiel w śniegu to niepowtarzalna frajda


Kąpiel w jacuzzi ogrodowym Hot Spring w zimę

Zimowa kąpiel w ogrodzie to niesamowita atrakcja, która z pewnością sprawi Ci przyjemność. Wygrzewanie się w ciepłej wodzie, w czasie gdy wokół królują śnieg i mróz, to niepowtarzalne przeżycie. Z pewnością będzie to doznanie, które przypadnie do gustu nie tylko Tobie, ale także znajdzie uznanie wśród domowników oraz przyjaciół. Dzięki ogrodowej wannie spa spotkania towarzyskie zyskają zupełnie nowy wymiar!