Świąteczne leniuchowanie w domowym spa

Pragniesz odpocząć w Święta? Zaplanuj kąpiel w wannie spa. Zanurzenie się w ciepłej wodzie pełnej masujących bąbelków z pewnością pozwoli pozbyć się przedświątecznego stresu i umożliwi Ci osiągnięcie stanu pełnego relaksu.

 

Zrób w Święta coś dla siebie

Zimą nie ma zbyt wielu okazji do wzięcia dłuższego urlopu. Dlatego postaraj się efektywnie wykorzystać kilka dni świątecznego wolnego. Poświęć ten czas nie tylko na przygotowania i odwiedziny u rodziny i znajomych. Zrób także coś dla siebie. To pozwoli Ci prawdziwe odpocząć.

Dobrym pomysłem na relaks będzie kąpiel w wannie z hydromasażem. Aby wprowadzić się w świąteczny klimat, do wody możesz dodać kilka kropel odświeżającego olejku sosnowego lub tego o zapachu odżywczej pomarańczy albo aromatycznego cynamonu. Poczuć pełne odprężenie pomoże również przyćmione oświetlenie. Możesz także zadbać o to, aby w tle było słychać cichą, relaksującą muzykę.

 

Spędź wyjątkowy czas z rodziną

Wspólna kąpiel w wannie spa to doskonały pomysł na spędzenie świątecznego czasu z rodziną. Hydromasaż pozwoli odprężyć się dorosłym, a spieniona bąbelkami woda sprawi dzieciom ogromną frajdę. Propozycja zabiegu to także przyjemność dla Twoich gości, którzy na co dzień nie mogą korzystać z luksusu hydromasażu. Pomyśl tylko, jaką miłą odmianą od siedzenia przy świątecznym stole, stanie się kąpiel z wyjątkowym masażem.

 

Wyjątkowa kąpiel w ogrodowym jacuzzi

Świątecznej kąpieli możesz zażyć też w ogrodowej wannie spa. Zimą będzie to z pewnością niezapomniana przyjemność. Będziesz mógł zanurzyć się w ciepłej wodzie, wśród otaczającej uśpionej przyrody. Niepowtarzalnym przeżyciem stanie się także hydromasaż w czasie, gdy ogród zasypie śnieg. Nie obawiaj się, że zmarzniesz. Wannę od wejścia do domu zwykle dzieli zaledwie kilka kroków, które bez obaw możesz przebyć ubrany tylko w kapcie i szlafrok. Nie obawiaj się także o temperaturę wody w urządzaniu – mechanizmy, w które wyposażona jest ogrodowa wanna z hydromasażem, nieustannie utrzymują ją na pożądanym poziomie.