Jak zorganizować bezpieczne wakacje w 2021 roku?

Jak zorganizować bezpieczne wakacje w 2021 roku?
01.01.2021
0 komentarzy

Aktualne promocje

ZOBACZ

Bezpieczne wakacje w jacuzzi ogrodowym

Wiele osób zastanawia się gdzie pojechać na wakacje bez ryzyka koronawirusa?

I czy w ogóle rezerwować urlop jeżeli aktualnie w wielu obszarach świata możemy przypadkowo spotkać osoby zarażone? 


O ile większość osób zdaje sobie sprawę z powagi aktualnej sytuacji to tak naprawdę jednak nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, gdyż każdy z nas ma inną hierarchię wartości przez pryzmat których podejmować będziemy takie decyzje. Rozważając temat wyjazdów wakacyjnych należy jednak pamiętać o kilku nieoczywistych aspektach:

  • Nie mamy wpływu na jakiego kraju turystów natrafimy podczas wakacyjnego wyjazdu, nawet gdy wybierzemy kierunek wolny od koronawirusa czy też gdy będziemy podróżować w Polsce.
  • Podróżując poza granicę Polski czyli z kraju gdzie są już przypadki zachorowań nie wiemy czy na miejscu nie zostaniemy poddani przymusowej kwarantannie. (na dzień 11.03 tak się już dzieje w Izraelu, Arubie i Paragwaju)
  • Każdy taki wyjazd będzie wiązał się z olbrzymim stresem nie tylko nas, uczestników, ale także pozostałych bliskich z którymi przyjdzie nam się widywać po powrocie.

Jak zorganizować bezpieczne wakacje

Jak więc zorganizować bezpieczny, wakacyjny urlop?


Jako doświadczony dystrybutor marki Hot Spring - najlepiej na świecie sprzedających się prywatnych jacuzzi zewnętrznych, radzimy odpowiedzieć sobie na pytanie po co wyjeżdżamy na urlop i wspólnie zastanówmy się czy można podobne doznania uzyskać w prywatnym, ogrodowym spa.

Przedstawiamy poniżej kilka atrakcji, które czekają na uczestników wakacyjnych wyjazdów i porównamy je z doświadczeniami użytkowników oryginalnych jacuzzi ogrodowych marki Hot Spring.

Wieczory pod gwiazdami w jacuzzi ogrodowym

 

Atrakcje turystyczne vs Obcowanie z naturą

Wybierając wakacyjne destynacje często decydujemy się na miejsca, gdzie oprócz hotelowych atrakcji będziemy mieli możliwość wybrać się także do miejscowych cudów natury. Taka atrakcja potrafi na długo pozostać w pamięci i wywołać nasz zachwyt.

Czas regularnie spędzany w wannie spa na łonie natury zbliży Cię do drzew, chmur, ptaków, owadów i innych zwierząt na własnym podwórku. Ta świadomość pozwala poczuć się ważną częścią wielkiego świata, obserwować jak zmienia się otoczenie wraz ze zmieniającymi się porami roku co złagodzi stres i wyniesie poziom szczęścia na wynik nieosiągalny w ofertach all inclusive. 

 

Wieczorne występy vs Dach z gwieździstego nieba

W wakacyjnych kurortach po zmroku mają miejsce występy artystyczne mające uatrakcyjnić urlopowiczom wieczór. Najczęściej trwają około 30 minut i odbywają się w wyznaczonych do tego prowizorycznych amfiteatrach.

Latem, po zmroku nad głowami osób relaksujących się w ogrodowym spa pojawia się niezwykły, gwieździsty dach letniego nieba. Magiczny występ na tle Drogi Mlecznej daje konstelacja Trójkąta Letniego wraz z gwiazdozbiorami Łabędzia, Strzelca oraz Skorpiona. A już dziś zaplanuj sierpniowe wieczory, zwłaszcza daty między 12 i 14 sierpnia gdy z leżanki twojej wanny spa będziesz obserwował rój meteorów zwany Perseidami spadający na „Polskim” niebie w ilości ponad 60 razy na godzinę!


Wieczory pod gwiazdami w jacuzzi ogrodowym

 

Egzotyczne masaże vs Innowacyjny hydromasaż

Podczas orientalnych wakacji oczekujemy egzotycznych doznań takich jak wyszukane zabiegi masażu oferowane przez hotelowe spa. O ile wybór opcji potrafi wywołać zawrót głowy to jednak podczas masażu ciężko ustalać i zmieniać indywidualne preferencje, a same efekty masażu ze względu na brak regularności szybko mijają.

Masaże w wannie spa

 

Ogrodowe wanny spa marki Hot Spring wykorzystują ponad 40-letnie doświadczenie w hydroterapii i na każdym ze swoich stanowisk oferują inne doznania masażu m.in. innowacyjną dyszę MotoMassage DX, która dzięki poruszaniu się góra/dół wzdłuż kręgosłupa nie omija żadnego miejsca na naszych plecach. Użytkownik ma pełną kontrolę nad intensywnością doznań dzięki ustawieniom prędkości pracy pomp, regulatorom siły AirControl oraz selektorom stref masażu SmartJet. Takie możliwości pozwalają regularnie korzystać ze skrojonych na nasze potrzeby różnorodnych opcji masażu.

Porada: Wybierając modele z najwyższych kolekcji zapytaj doradcę o wygodne formy finansowania na krótkie lub dłuższe okresy. 

Wyślij wiadomość

 

Wysokie temperatury powietrza vs Temperatura na jaką masz ochotę

Gwarantowana pogoda i wysoka temperatura powietrza to dla wielu osób wyznacznik kierunku wakacyjnych wyjazdów. Rzeczywiście organizm człowieka jest najbardziej wydajny w temperaturze około 18 stopni Celsjusza jednak najlepiej relaksuje się w temperaturze zbliżonej do naturalnej temperatury ciała czyli w ponad 30 stopniach Celsjusza.

Mając w swoim ogrodzie jacuzzi ogrodowe marki Hot Spring sam zdecyduj jaką temperaturę wody preferujesz. Na przykład: ustaw na panelu 37 stopni jeżeli chcesz, aby mięśnie wręcz „rozpuściły się” z odprężenia gdy tylko zanurzysz ciało w prywatnych gorących termach. Lub ustaw 26 stopni aby się schłodzić, gdy skwar wakacyjnego słońca będzie dawać się we znaki. To najwyższy poziom obsługi, warty więcej niż 5 gwiazdek.

 

Relaks w ogrodowej wannie spa

Jaka jest różnica pomiędzy ceną wyjazdu turystycznego, a ceną wanny spa?


Koszt wybranego wyjazdu wakacyjnego jest zależny od wielu czynników m.in. takich jak ilość osób, standardu hoteli czy zapewnianych atrakcji. Podobnie jest z wannami spa. Ceny zależne są od wielkości wybranego modelu, wybranej kolekcji, opcjonalnego wyposażenia czy klasy hydroterapii jaką oferuje.

Co jest tańsze?
Koszt wyjazdu wakacyjnego dużej rodziny w egzotycznym kierunku może kosztować tyle samo co nieduże jacuzzi zewnętrzne. Jednak z przydomowego jacuzzi korzysta się cały rok i to przez wiele lat. Modele z topowych kolekcji światowej klasy producenta takiego jak Hot Spring świetnie sprawują się przez okres około 20 lat i są doskonałą inwestycją w relaks, zdrowie i integracje całej rodziny na wiele lat. Dodatkowo markowa wanna spa podnosi wartość nieruchomości i jest nie lada okazją nawet po wielu latach używania.

Jaka jest różnica pomiędzy ceną wyjazdu turystycznego, a ceną wanny spa

 

Porada: Wybierając modele z najwyższych kolekcji zapytaj doradcę o wygodne formy finansowania na krótkie lub dłuższe okresy. INFOLINIA: +48 609 202 198

Czy można zarazić się koronawirusem w jacuzzi?


Bezpieczeństwo w wannach spa
Jacuzzi ogrodowe marki Hot Spring oferują różne formy dbania o czystość i bezpieczeństwo bakteriologiczne wody. Oprócz mechanicznej filtracji można automatycznie ozonować wodę i dodawać chlor samemu lub wybrać innowacyjny solny system Freshwater który codziennie uaktywnia się w celu wytworzenia naturalnego chloru z soli rozpuszczonej w widzie. Te czynności gwarantują ciągłe bezpieczeństwo i eliminację wirusa gdy tylko zetknie się z chlorowaną wodą np wniesione na palcach czy dłoni.

Porada: Poznaj nasz najnowocześniejszy solny system wodny Freshwater

 

Co na to eksperci?
Należy jednak przytoczyć odpowiedź eksperta: dr n. med. Piotr Gryglas, który na antenie TVN24 odpowiedział. A pytanie czy chlor i ozon zabija koronowirusa:

Bezpieczeństwo w wannach spa


– Jeżeli jest on na zewnątrz, w powietrzu, w wodzie, na powierzchniach, to tak. Proste środki dezynfekcyjne zabijają wirusa. Od alkoholu po mydło, wszystkie środki, które rozpuszczają i wnikają do jego osłonki, mogą go dezaktywować – dr Piotr Gryglas. I dodał: – Jeśli jednak wirus już w nas jest, to takie kąpiele w chlorze czy w alkoholu, nie mają najmniejszego znaczenia.

Dlatego korzystanie z wanien spa prywatnie, przy domu, wraz ze zdrową rodziną, a korzystanie w miejscach publicznych gdzie na obiektach spotykamy się z osobami obcymi to dwie zupełnie inne kwestie.

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź
Powrót

Podobne artykuły

Wszystko co musisz wiedzieć przed zakupem jacuzzi ogrodowego
26.03.2023
0 komentarzy

Wszystko co musisz wiedzieć przed zakupem jacuzzi ogrodowego

To wspaniałe uczucie móc zanurzyć się i zrelaksować się w swojej pięknej nowej wannie spa, w szczególności po ciężkim dniu pracy, jednak Twoja decyzja o wyborze modelu wanny...
Czytaj więcej
Ile kosztuje jacuzzi ogrodowe i co decyduje o jego cenie. Raport Specjalny
01.01.2022
0 komentarzy

Ile kosztuje jacuzzi ogrodowe i co decyduje o jego cenie. Raport Specjalny

Jeśli rozglądasz się po rynku jacuzzi ogrodowych, jednym z pierwszych pytań najprawdopodobniej będzie "Ile kosztuje dobrej jakości jacuzzi?" Odpowiedź brzmi: to zależy....
Czytaj więcej
Energooszczędne jacuzzi. Oszczędzaj energię i pieniądze.
11.02.2021
0 komentarzy

Energooszczędne jacuzzi. Oszczędzaj energię i pieniądze.

Hot Spring® jest liderem w branży w zakresie projektowania, inżynierii i produkcji energooszczędnych wanien z hydromasażem.
Czytaj więcej
Rodzaje izolacji w jacuzzi - porównanie
31.01.2019
0 komentarzy

Rodzaje izolacji w jacuzzi - porównanie

Izolacja jest tym, co utrzymuje temperaturę wody w Twoim jacuzzi; stworzono ją po to, by spowalniała lub zatrzymywała odpływ energii cieplnej. Innymi słowy: zatrzymuje ona ciepło wewnątrz wanny spa i nie pozwala mu stamtąd uciec.
Czytaj więcej