Jacuzzi Ogrodowe Hot Spring. Przegląd nowości 2019

Zobacz nową kolekcję

Hot Spring

ZOBACZ

Jeżeli wstrzymywałeś się z zakupem jacuzzi, to ten rok może być właśnie tym odpowiednim momentem. W 2019 roku wanny spa Hot Spring® z kolekcji — Highlife, Limelight oraz Hot Spot – oferują nowe opcje oraz ulepszenia mające na celu wdrażać filozofię marki Hot Spring czyli dostarczać: The Absolute Best Hot Tub Ownership Experience® czyli bezwzględnie najlepsze doznania związane z posiadaniem wanny spa .

Nowości Hot Spring

W tym roku wiele modeli oferuje zaktualizowany wygląd czy opcje kolorystyczne, aby wpasować się w najnowsze trendy design’u i aranżacji przydomowych ogrodów, ale największa i najlepsza zmiana związana jest z systemem pielęgnacji wody.

Całkowicie nowy, zintegrowany z wanną System Solny FreshWater™, który można zamontować w nowej, luksusowej kolekcji Highlife® oraz Limelight®, oferuje pełny rok miękkiej oraz naturalnie czystej wody z dużo mniejszym zaangażowaniem właścicieli.

W tym roku, to ty będziesz mieć więcej czasu na przyjemności ponieważ twoje ogrodowe jacuzzi praktycznie samo zadba o siebie, a wszystko dzięki nowościom na rok 2019 w Hot Spring.

Spis treści

  1. System Freshwater™ Salt System
  2. Nowe kolekcje jacuzzi
  3. Luksusowe i nowe funkcje
  4. Nowa kolorystyka
  5. Wybierz idealną wannę w 2019

 

Mniej czynności, więcej przyjemności dzięki solnemu systemowi Freshwater™ Salt System od Hot Spring


System Freshwater Salt System

Czysta woda jest kluczowa dla pozytywnych odczuć związanych z korzystaniem z jacuzzi. Dzięki nowej konstrukcji wanien spa HotSpring z kolekcji Highlife oraz Limelight, tytanowy kartridż Systemu Solnego FreshWater™ Salt System wytwarza skuteczne związki czyszczące (m.in. czysty chlor) z soli i automatycznie uwalnia je do wody, eliminując niepewności związane z manualnym dodawaniem środków czyszczących. Ten system powoduje, że woda jest dużo bardziej naturalna, między innymi bez efektu podrażnienia oczu, skóry czy przykrego zapachu.

Wymiana kartridża co 4 miesiące zajmuje tylko parę sekund. Obsługa jest prosta, to logo na zewnątrz wanny oraz wyświetlacz kontrolera przypomni, aby za jego pomocą wyregulować co 10 dni poziom generowania środków czyszczących. A najlepszym z wszystkiego jest fakt, że dzięki temu systemowi wystarczy tylko 1 raz do roku opróżniać i zalewać wannę na nowo wodą zamiast 3/4 razy jak to jest przy tradycyjnej pielęgnacji wody. To wygoda dla ciebie oraz plus dla środowiska.  

Dzięki innowacyjnej konstrukcji Systemu Freshwater wykonasz mniej czynności, a będziesz miał więcej czasu na przyjemności korzystania z twojej wanny spa.

 

Nowe kolekcje jacuzzi ogrodowych Hot Spring w 2019


Hot Spring znany jest z tego że rok do roku wdraża nowe zaawansowane innowacje do branży wanien spa i rok 2019 nie jest wyjątkiem. Nowe modele są jeszcze piękniejsze, bardziej komfortowe oraz łatwiejsze w utrzymaniu niż kiedykolwiek wcześniej.  W tym roku, dzięki na nowo zaprojektowanej palecie kolorystycznej obudowy i elementów wykończenia kupujący mają łatwiej dopasować spa do estetyki domu. A dzięki innowacyjnemu Solnemu Systemowi FreshWater™ Salt System, woda w ogrodowym spa jest zawsze „hot and ready” czyli gotowa do użytku.

Przedstawiamy niektóre dane wanien z nowej kolekcji Highlife 2019.

 

 

Wymiar

Ilość osób

Leżanka

Dysze

Moto-Massage®
DX

Bellafontanna

Hot Spring®
Highlife® Collection

 

Grandee®

254 x 231 x 97

7

Nie

43

Dwa

Tak

Envoy®

236 x 231 x 97

5

Jedna

43

Jeden

Tak

Aria®

221 x 221 x 91

5

Jedna

35

Jeden

Tak

Vanguard®

221 x 221 x 91

6

Nie

38

Dwa

Tak

Sovereign®

203 x 236 x 84

6

Jedna

28

Jeden

Tak

Triumph

236 x 188 x 84

4

Dwie

27

Jeden

Nie

Prodigy®

198 x 213 x 84

5

Nie

22

Jeden

Nie

Jetsetter LX®

213 x 165 x 84

3

Jedna

22

Jeden

Nie

Jetsetter®

213 x 165 x 74

3

Jedna

14

Jeden

Nie

Luksusowe i nowoczesne funkcje nowej kolekcji Highlife


Po pierwsze i najważniejsze kolekcja Highlife 2019 oferuje najlepszą wodę. System Solny FreshWater™ Salt System tworzy krystalicznie czystą i delikatną wodę przy minimalnym zaangażowaniu. Dodatkowo, wanny z kolekcji Highlife wyposażone są w ceramiczne filtry Tri-X®, które można myć w zmywarce i dostarczają potężnej powierzchni filtrującej aż do 325 sq.ft. (30m2), która nieustannie filtruje 100% wody przez 100% czasu. Wszystkie inne wanny spa na świecie podczas masaży omijają filtrację wody, jednak wanny Hot Spring z kolekcji Highlife nie robią tego ponieważ chcą zagwarantować najwyższą czystość wody przez cały czas, zwłaszcza gdy z nich korzystasz.  

Jacuzzi ogrodowe z kolekcji Highlife oferują również najwyższy poziom zabiegowości masaży dzięki potężnej dyszy Moto-Massage® DX, która dostarcza wyjątkowy, targetowany masaż. Ta innowacyjna dysza dostępna jedynie w wannach Hot Spring wytwarza dwa, mocne strumienie wody, które poruszają się góra/dół wzdłuż pleców nie omijając żadnego miejsca. Pozostałe dysze m.in: Soothing Stream®, Jet Stream® czy Dysze Rotacyjne, zasilane legendarnymi pompami Wavemaster® uzupełniają bogatą różnorodność hydroterapii dostępnych w kolekcji Highlife.

Jeżeli chodzi o oszczędność energii to jacuzzi z kolekcji Highlife wyznaczają nowe trendy oferując niespotykany poziom efektywności energetycznej dzięki innowacyjnym rozwiązaniom systemowym Energy Smart®. Pełna izolacja pianą nakładaną wieloma warstwami o różnych gęstościach, całkowicie zatrzymuje ciepło wewnątrz wanny i jest bezwzględnie najbardziej efektywnym sposobem izolowania. Dodatkowo pompa filtracyjna SilentFlo 5000 zużywa mniej energii niż żarówka 40 watowa, a tytanowa grzałka No-Fault® dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji maksymalizuje transfer ciepła do wody. To samo dotyczy zastosowanych pomp strumieniowych Wavemaster®, które posiadają osłony odbierające ciepło podczas ich pracy i przekazujące je do wody, żeby każdy Watt energii był maksymalnie wykorzystany.

Szyte na miarę pokrywy termiczne posiadają specjalne uszczelnienie zatrzymujące ciepło przed ucieczką z wanny, a specjalna karbowana konstrukcja podstawy wanny niweluje miejsca kontaktu z podłożem do absolutnego minimum zabezpieczając spa z serii Highlife przed skutkami zimnego podłoża. Dodatkowo, konstrukcja całej wanny z kolekcji Highlife 2019 wykonana z nowoczesnych, izolujących polimerów zamiast przekazującej chłód stali czy mniej stabilnego drewna.  Nawet dysze masujące w tych wannach są efektywne energetycznie ponieważ system sterowania SmartJet® pozwala pokierować masaż tylko do tych dysz, z których ktoś korzysta.

 

Oczywiście w wannach z kolekcji Highlife 2019 wciąż dostępne są wszystkie możliwe opcje wyposażenia dodatkowego w tym:

  • System CoolZone® Hot Tub Cooling System pozwalający szybko schłodzić wodę dla oczekujących takiej terapii sportowców.
  • System zdalnego monitoring funkcjonowania wanny spa – Connextion®
  • Bezprzewodowe systemy Audio i Video dostarczające pełnej rozrywki w ulubionych fotelach twojej wanny spa Hot Spring.

 

Nowa kolorystyka wanien


 

Wybierz swoją idealną wannę w roku 2019


Najlepsza wanna spa to ta, z której będziesz najczęściej korzystał. Aby wybrać idealny model dla ciebie i dla twojej rodziny musisz zastanowić się w jaki sposób będziecie korzystać z waszej wanny. Ile osób regularnie będzie z niej korzystać? Na jakich funkcjach zależy ci najbardziej: dyszach masujących, leżance czy może funkcjach służących do rozrywki? Jakich korzyści oczekujesz najbardziej: poprawy zdrowia czy może zacieśnienia więzi z rodziną.

Nasi konsultanci to niezrównane źródło informacji i z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania aby pomóc zawęzić Ci wybór modeli do tych najbardziej odpowiadających twojemu stylowi życia. Oferujemy również możliwość testowych kąpieli, czy bezpłatną wizytę konsultacyjną w miejscu planowanej instalacji. Tymczasem przesyłamy jednak kilka informacji n.t. różnych modeli jacuzzi Hot Spring z kolekcji Highlife.

 

Jacuzzi Grandee®

Grandee - Jacuzzi Ogrodowe z kolekcji Highlife

Dzięki dużej przestrzeni aż dla siedmiu osób model Grandee to idealny wybór dla dużych rodzin. Dodatkowo podczas gdy wszystkie wanny z kolekcji Highlife oferują zazwyczaj jedną innowacyjną dyszę Moto-Massage DX to wanna Grandee posiada je aż dwie pozwalając tobie i „drugiej połówce” czerpać jednocześnie korzyści z tej unikalnej formy hydroterapii. Pomyśl o tym jak o doskonałym masażyście, który potrafi się rozdwoić masując dwie osoby w tym samym momencie. Nie ważne czy chcesz prywatnie rozkoszować się dźwiękami opadającej wody z BellaFontana czy zaprosić znajomych na oglądanie zachodu słońca to możesz być pewien że wanna Grandee zapewni niezapomniane doznania za każdym razem.

 

Jacuzzi Envoy®

Envoy - Jacuzzi Ogrodowe z kolekcji Highlife

Model Envoy z kolekcji Highlife to największa wanna z miejscem dla pięciu osób. Ponieważ jest to duży model i w dodatku posiada bardzo różnorodne stanowiska takie jak leżanka czy krzesło kapitańskie to jest to idealny wybór dla rodzin, która oczekują pięciu obszernych miejsc, aby się wygodnie wyciągnąć i zrelaksować. Model Envoy jest uwielbiany przez użytkowników i cieszy się niezwykłą popularnością wśród najbardziej wymagających.

 

Jacuzzi Aria®

Aria - Jacuzzi Ogrodowe z kolekcji Highlife

Mniejsza niż Envoy, również pięcio-osobowa wanna spa oferuje miejsce leżące oraz potężną moc masażu. Aria idealnie pomieści średniej wielkości rodzinę oraz doskonale sprawdzi się podczas codziennego, terapeutycznego korzystania.

 

Jacuzzi Vanguard®

Vanguard - Jacuzzi Ogrodowe z kolekcji Highlife

Model Vanguard z kolekcji Highlife oferuje otwartą przestrzeń dla 6 osób, oferując 38 różnorodnych dysz wraz z dwoma dyszami Moto-Masssage DX. Kształt idealnego kwadratu oraz siedzisk zwróconych do środka powoduje, że Vanguard znajdzie swoich entuzjastów wśród osób lubiących spędzać czas ze znajomymi dając im komfort identycznych odległości jak podczas spotkania przy okrągłym stole.

 

Jacuzzi Sovereign®

Sovereign - Jacuzzi Ogrodowe z kolekcji Highlife

Siedziska wanny Sovereign pomieszczą maksymalnie 6 osób dając im różnorodną przestrzeń m.in. na rozłożenie się, relaks czy oddanie masażom. Dzięki leżance, 28 dyszom oraz relaksacyjnej fontannie BellaFontana® model Sovereign oferuje bardzo dużo, a jego prostokątny kształt pozwala wygodnie wpasować się w ograniczoną przestrzeń tarasu czy wąskie zakamarki ogrodu.

 

Jacuzzi Triumph®

Triumph - Jacuzzi Ogrodowe z kolekcji Highlife

Triumph to wanna spa z czterema miejscami oferująca aż dwie leżanki, z czego jedną z niesamowitą dyszą Moto-Massage DX. Układ stanowisk w modelu Triumph powoduje że jest to idealna przestrzeń dla dwojga plus dodatkowa opcja dla gości. Wanna zaprojektowana tak, aby dawać dużo radości przy ograniczonej przestrzeni i jej prostokątny kształt pozwala ustawić ją w ciasnej lokalizacji zapewniając strefy aby się wygodnie wyciągnąć.  

 

Jacuzzi Prodigy®

Prodigy - Jacuzzi Ogrodowe z kolekcji Highlife

Pięcio-stanowiskowa wanna Prodigy wyposażona jest w 22 dysze masujące, aby dostarczać świetnego masażu. Dzięki temu, że model Prodigy nie posiada leżanki, to w jego niedużym rozmiarze miejsce do masażu znajdzie nawet 5 osób i wolny zostanie jeszcze dogodny stopień spoczynkowy dla chcących wynurzyć się z ciepłej kąpieli.

Poznaj ceny wanien z nowej kolekcji Highlife 2019

Zostaw swoje dane

 

Imię i Nazwisko*
Telefon*
E-mail (Upewnij się, że podany adres jest poprawny)
Zatwierdź