Nowa kolekcja Limelight® 2018 pieści zmysły miłośników dobrego designu

Przedstawiamy nową kolekcję, która pieści zmysły miłośników dobrego designu. Limelight® 2018 to najnowsza linia spa stworzona przez projektantów Hot Spring®. Nowoczesne wzornictwo, oryginalna kolorystyka, wyjątkowy kształt niecki oraz unikalna obudowa sprawiają, że Limelight® 2018 łączy to, co najlepsze w wannach z kolekcji Limelight i NXT.

 

Nowa kolekcja Hot Spring Limelight 2018

Prosta forma, inspirowana nowoczesną architekturą

Limelight® 2018 to innowacyjne wzornictwo, dotychczas niespotykane w kolekcjach Hot Spring. Jacuzzi ogrodowe z tej kolekcji wyróżniają się starannie zaprojektowanym kształtem niecki oraz obudowy, a także kolorystyką i fakturami. Są one nawiązaniem do Adirondack Architecture, prądu w architekturze rodem z Nowego Yorku, który charakteryzuje się umiłowaniem prostoty, geometrycznych form i naturalnych deseni.

 


 

Nowa kolekcja Hot Spring Limelight 2018

Pastelowa niecka i wyjątkowa obudowa

Ogromne znaczenie ma także ciekawa kolorystyka wanien spa z kolekcji Limelight® 2018. Niecki mają subtelne, pastelowe barwy, które kontrastują z nowoczesnym designem obudowy. Wśród nich warto zwrócić uwagę na prawdziwą nowość – modny kolor New Sable. Jest on odniesieniem do nowoczesnej stali Corten o charakterystycznej rudawej barwie, która pod wpływem czynników atmosferycznych samoczynnie pokrywa się powłoką ochronną przypominającą rdzę.

 


 

Nowa kolekcja Hot Spring Limelight 2018

Niecka zaprojektowana z pomysłem

Kolejną rewolucją w modelach Limelight® 2018 jest kształt niecki. Ostre krawędzie nie tylko się efektownie prezentują, ale także wyraźnie zwiększają przestrzeń w jacuzzi. Dzięki temu wanny spa są jeszcze bardziej komfortowe. Dodatkowo jakość wypoczynku w spa podnoszą starannie wyprofilowane siedziska oraz faktura przestrzeni na nogi. O komfort użytkowników Limelight® 2018 zadbają różnorodne dysze, oferujące aż dziewięć rodzajów masażu.

Dodatkową ozdobą wanien z hydromasażem Limelight® 2018 jest efektowne podświetlenie. Matowe panele ozdabiają dwa narożniki i emitują nastrojowe, rozproszone światło. Mają one nie tylko możliwość regulacji koloru (sześć dostępnych opcji), ale również trzystopniową regulację natężenia światła. Dodatkowe LED-y podświetlają wodę.

 


 

Nowa kolekcja Hot Spring Limelight 2018

Limelight® 2018 – nowa jakość Hot Spring

Największy potencjał Limelight® 2018 tkwi w prostocie. To model, w którym udało się skumulować kilka naprawdę ciekawych i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki nim wanny z hydromasażem stały się jeszcze wygodniejsze i bardziej efektowne. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą wzbogacić ogród lub domowe spa funkcjonalną i modną wanną, stworzoną z myślą o prawdziwym relaksie.

 


 

Poznaj ceny wanien z nowej kolekcji Limelight 2018

Zostaw swoje dane

 

Imię i Nazwisko*
Telefon*
E-mail (Upewnij się, że podany adres jest poprawny)
Zatwierdź

 


Jacuzzi ogrodowe Hot Spring z kolekcji Limelight® wyglądają bardzo dobrze i celnie trafiają w gusta miłośników dobrego designu.

Dowiedz się więcej o kolekcji Limelight