Schody do wanny spa Hot Spring

Schody ułatwiają wchodzenie do jacuzzi i podnoszą bezpieczeństwo, szczególnie wtedy, gdy z jacuzzi korzystają dzieci oraz osoby starsze. Składają się z dwóch wygodnych stopni.

W ofercie Hot Springs dostępne są cztery rodzaje tego typu akcesoriów.

 

Schodki polimerowe Hot Spring

Pierwsze z nich to zgrabne i minimalistyczne schody polimerowe, które kolorystycznie komponują się z wannami z kolekcji Hot Spot oraz Limelight. Każdy ze stopni został dodatkowo wykończony powłoką antypoślizgową. Schody polimerowe są przyjazne dla środowiska, wykonane w 100% z materiału podlegającego recyklingowi. Wymiary: Szer. 80 x Gł. 63 x Wys. 42 cm

Druga propozycja to schody Everwood, które dostępne są w trzech kolorach idealnie dopasowanych do wanien z kolekcji Hot Spot oraz Limelight. Są one bardziej masywne od schodków polimerowych i lepiej komponują się z wannami. Produkt jest wytrzymały, odporny na uszkodzenia i łatwy do utrzymania w czystości.

Trzecia propozycją od Hot Spring są schodki Everwood HD zaprojektowane specjalnie z myślą o linii wanien z hydromasażem Highlife. Ich głęboki kolor oraz faktura do złudzenia przypominająca naturalne drewno sprawiają, że produkt doskonale komponuje się z ekskluzywną wanną spa. Schody są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Ostatni rodzaj to ekskluzywne i najpiękniejsze schody NXT, które idealnie pasują do wanien z kolekcji Highlife NXT. Podobnie jak wanny, składają się one z dwóch tworzyw. Jedno z nich przypomina naturalne drewno, drugie ma specjalnie karbowaną powierzchnię – taką samą jak narożniki wanny NXT. Produkt ten ma nowoczesny wygląd i przez lata będzie cieszyć Twoje oczy. Wymiary: Szer. 84 x Gł. 62 x Wys. 39 cm