Systemy podnoszenia pokrywy

Podnośniki pokrywy
Nasze ekskluzywne podnośniki pokryw w wannach spa z hydromasażem umożliwiają łatwy i szybki dostęp do Twojego spa, a dodatkowo trzymają pokrywę z dala od ziemi co zwiększa ich żywotność.

 

Zalety oryginalnych podnośników Hot Spring:

  • Umożliwia proste zdjęcie pokrywy, a tym samym łatwiejsze wejście do wanny spa.
  • Zabezpiecza pokrywę przed uszkodzeniami mechanicznymi mogącymi powstać przy jej ręcznym zdejmowaniu.
  • Dzięki systemowi użytkownik z łatwością, bez użycia siły zdejmie i nałoży pokrywę na wannę z hydromasażem.

 

COVERCRADLE
Podnośnik pokrywy CoverCradle do wanny Hot Spring
Podnośnik CoverCradle posiada podwójne siłowniki gazowe dzięki czemu zdjęcie pokrywy jest lekkie i super płynne. Wymaga 61cm miejsca za wanną spa.

COVERCRADLE II
Podnośnik pokrywy CoverCradle II do wanny Hot Spring

Druga generacja podnośnika CoverCradle wyposażona jest w jeden siłownik gazowy, który unosi pokrywę z małą pomocą użytkownika. Wymaga 61cm miejsca za wanną spa z hydromasażem.

UPRITE
Podnośnik pokrywy Uprite do wanny Hot Spring

Idealny podnośnik dla ciasnych lokalizacji. Świetnie sprawdza się w przypadku wanien spa z hydromasażem wpuszczanych w podłogę czy w altankach. Podnośnik UpRite powoduje że pokrywa układa się tuż nad krawędzią niecki minimalizując wymagane miejsce oraz tworząc intymny parawan. Wymaga 18cm miejsca za ogrodową wanną spa.

LIFT'N GLIDE
Podnośnik pokrywy Lift'n'Glide do wanny Hot Spring

Podnośnik Lift'N Glide to połączenie wygody i ceny. Wymaga aby użytkownik zsunął pokrywę gwarantując jest optymalne ułożenie i gotowość do ponownego zamknięcia. Wymaga 36cm miejsca za ogrodową wanną spa z hydromasażem.