Prysznice solarne

Wygodne prysznice do opłukiwania ciała przed skorzystaniem z wanny spa.

Korzystanie latem z ogrodowego spa marki Hot Spring będzie przyjemniejsze, gdy będziemy pamiętać o podstawowej zasadzie opłukiwania się z olejków przeciwsłonecznych przed zanurzeniem się w spa. Zbyt duża ilość kremów, olejków i innych kosmetyków w wannie może powodować mocne spienianie się wody co stworzy dyskomfort podczas spodziewanego relaksu w naszej wymarzonej wannie spa. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest zainstalowanie w okresie letnim prysznica solarnego w pobliżu twojego Hot Spring’a i w taki sposób wprowadzenie nawyku opłukiwania się z kosmetyków, ścinek trawy czy drobinek piasku przed zanurzeniem się w ciepłej wodzie wanny spa.

Do prysznica solarnego podpinamy wąż ogrodowy zasilany zimną wodą dzięki czemu prysznic całkowicie się wypełni. Łatwo nagrzewająca się od słońca konstrukcja zagrzeje wodę znajdującą się we wnętrzu prysznica, a przy pomocy rączki mieszalnika użytkownik dostosuje temperaturę wody do własnych preferencji podczas korzystania.

W naszej ofercie znaleźć można modele z dwóch serii: Connect oraz Forest, które różnią się konstrukcją – modele Connect są dzielone na pół dzięki czemu można je łatwiej przewozić (np w bagażniku) czy przechowywać na okres zimy np. w kartonie, a modele Forest to konstrukcja jednobryłowa. Zarówno modele Connect jak i Forest występują w wersjach 35 litrów (średnica 16cm) oraz 20 litrów (średnica 11cm), a niektóre modele posiadają dodatkowy kranik dolny.

 

Prysznic solarny Connect PVC2020

Zamów

Prysznic solarny Connect PVC2025CU

Zamów

 

Prysznic solarny Connect PVC3525

Zamów

Prysznic solarny Forest PVC2010

Zamów

 

Prysznic solarny Forest PVC3510

Zamów

Prysznic solarny Forest SST3515

Zamów