System solnego oczyszczania wody FreshWater™

FreshWater™ to przystępny cenowo, prosty w obsłudze i mało wymagający system czyszczenia wody. Dzięki niemu woda w jacuzzi jest zawsze czysta, pachnąca i gotowa do użytku. System ogranicza do minimum stosowanie jakichkolwiek środków dzięki czemu nie wysusza skóry i nie powoduje uczulenia. FreshWater™ zapewnia czystość wody nawet przez 12 miesięcy.

Pielęgnacja wody nigdy nie była tak łatwa i przyjemna.

 

 

Solny system FreshWater
Ciesz się spokojem, wiedząc że opcjonalny system solny FreshWater tworzy wszystkie niezbędne środki dezynfekujące, które są konieczne aby utrzymać wodę idealnie czystą w ogrodowej wannie spa- nawet jeśli ty sam o tym nie pomyślałeś. Tylko HotSpring® oferuje ten zautomatyzowany, łatwy w obsłudze solny system odkażania, który poprawia jakość wody w twoim ogrodowym spa.

System FreshWater® wykorzystuje tytanowe, wymienne kartridże oraz niewielkie stężenie soli w wodzie aby wytwarzać naturalny chlor i inne utleniacze, które odkażają wodę w wannie spa i utrzymują ją krystalicznie czystą. System FreshWater® obsługuje się za pomocą panelu sterowania wanny i wedle ustawień generuje substancje czyszczące aby dbać o wodę każdego dnia.


Korzyści z systemu FreshWater Salt System:

  1. Woda w ogrodowym spa jest delikatna, świetnie wygląda, a nawet pachnie świetnie! System generuje naturalny chlor, który nie drażni oczu i skóry i dodatkowo nie ma nieprzyjemnego zapachu, który związany jest z dodawaniem chemii butelkowanej.
  2. System FreshWater wykorzystuje opatentowaną technologię tytanowych kartridży, która pozwala na generowanie naturalnych środków czyszczących przy użyciu niskiego poziomu ilości soli (na poziomie wody pitnej), który jest zasadniczo niewykrywalny w smaku i zapachu.
  3. Pielęgnacja wody w wannie z hydromasażem zajmuje mniej czasu i jest łatwa. Przy normalnym użytkowaniu wanna spa co 10 dni poprosi o sprawdzenie parametrów wody, a co 4 miesiące o wymianę kartridża, a to wszystko zajmuje tylko kilka sekund twojego cennego czasu.
  4. Bardziej miękka woda, mniej chemikaliów, Mniej pracy. Solny system FreshWater automatycznie generuje potrzebną liczbę utleniaczy i naturalnego chloru, na podstawie wielkości wanny spa i ustawionego z panelu sterowania poziomu użycia. Ustawiany na panelu sterowania poziom użycia określa jak intensywnie wanna spa jest użytkowana przez jej właściciela.
  5. Dłuższy czas pomiędzy zmianami wody. Dzięki systemowi FreshWater woda zachowuje czystość dużo dłużej bez konieczności jej wymiany. Co jest dobre dla planety, twojego czasu i kieszeni.